Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Услуги психологов  >  Визначаємо сильні і слабкі сторони характеру дорослих і дітей

   Визначаємо сильні і слабкі сторони характеру дорослих і дітей  (предлагаю)

Цена:300 грн.
Автор: Гладкий Тараc  (на портале c 29.05.2008)
Местонахождение: Украина, Ивано-Франковская область, Яремче, улица Свободы, 141
Дата публикации: 30.03.2016

Довідкова інформація!

Душа приходить у цей світ зі своїм готовим багажем, внутрішнім потенціалом, людина росте в певному культурному оточенні і набуває знань і вмінь, розвивається.

І от сукупність сталої складової характеру - соціотипу й змінної - набутків душі протягом усіх своїх втілень, і якості самої людини - як вона вдосконалюється або деградує, набір звичок і манер, навичок і вмінь, ставлення до оточення протягом певного відрізку життя і складає в сукупності характер.

І якщо людина прагне вирішити свої проблеми, треба спершу пізнати свою постійну складову характеру - соціотип, знайти акцентуації й динаміку перебігу енергії, міру інформаційного наповнення функцій. Гармонізувати себе можна, орієнтуючись на постійну, дану від природи, складову психіки, коли реалізація відповідає природним схильностям, що властиво чистому соціонічному типу. Чим ближче до природи – тим гармонійніша людина. Щасливим можна бути, реалізуючи сильні сторони свого типу і задовольняючи потреби своїх слабких сторін, що природно відбувається в дуальності.
Людина – набагато більше, ніж її соціонічний тип, багатогранніша, а тип – це основа психіки, механізм її функціонування. Якщо цей механізм функціонує злагоджено, проблем немає, якщо є відхилення, це можна з’ясувати і виправити.

Соціонічний тип не обмежує свободи розвитку, не заважає проявам індивідуальності, його знання лише дають правильний напрямок і допомагають “не наламати дров”.

Знання сильних і слабких сторін характеру дає можливість:

1. Розкрити природжений потенціал, індивідуальність, стати впевненим у собі, знати свої сильні і слабкі сторони, знати свої потреби і способи їх задоволення, бути самостійним у вирішенні питань.
2. Знати мотиви вчинків як своїх, так і інших, свідомо діяти й об’єктивно оцінювати свою поведінку.
3. Уникати помилок у житті, правильно обрати професію, знайти друзів й однодумців.
4. Передбачати стосунки з іншими, уникати непорозумінь і конфліктів, створити дуальну сім’ю.
5. Формувати ефективні психічно сумісні робочі групи, правильно підібрати методи стимулювання персоналу та стиль управління колективом
6. Вирішити соціальні проблеми невдоволення, роздратування і психосоматичних захворювань, які виникають через незнання власної природи і законів міжособових взаємодій.

Звертайтесь!  ВАРТІСТЬ ВИЗНАЧЕННЯ 300 грн! 

З повагою Тарас Гладкий

Реклама

Объявления из рубрики "Услуги психологов" посмотреть все
Консультация психолога
Психологическое консультирование - это услуга для здоровых людей. Для тех, кто столкнулс
Семейные отношения! Семинар онлайн! Без оплаты! опытный психолог!
Меня зовут Юлия Латуненко. Я психолог с 12-летним стажем. Приглашаю всех на бесплатный
Профессиональный психолог онлайн
Если Вы хотите избавиться от страхов, стрессов, тревог, беспокойства; - Восстановить сон
Помощь и консультация психолога в Киеве, услуги психотерапевта Киев
Психотерапевтический Центр MATRIX предлагает психотерапевтическую помощь в Киеве в решении ваши
Услуги детского и подросткового психолога
Уважаемые родители, если у вашего ребенка  наблюдаются  трудности в общении, страхи, застенчивость,
Корекційно-розвиткові заняття для дітей

Шановні батьки! Кабінет корекційно-розвиткового навчання «ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ» запрошує діток на заняття з логопедом, дефектологом, психологом, фізичним реабілітологом, Монтессорі-терапевтом!  Проводимо творчі, розважальні та пізнавальні зустрічі!  Приходьте на ...

Услуги консультантов - арканолога (по дате рождения), нумеролога и арканолога

В нашей студии вы можете получить профессиональные консультации арканолога, нумеролога и психолога. Всю информацию, которую вы о себе сообщите, остается конфиденциальной и разглашению не подлежит. Арканология - точная наука, которая говорит о том, с какими ...