Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Психолог, психоаналітичний психотерапевт для підлітків та дорослих, арт-терапевт Анастасія Лебедь

   Психолог, психоаналітичний психотерапевт для підлітків та дорослих, арт-терапевт Анастасія Лебедь  (пропоную)

Ціна: 1 200 грн.
Телефонуйте:(067) 605-94-42
Місцезнаходження: Україна, Київська область
Дата публікації: 28.12.2023

До ваших послуг:

Робота з дітьми:

Індивідуальні зустрічі. Консультації, психодіагностика, психокорекція. Розмова із батьками.

Групові заняття. Арт-терапія, групи: 15-18 років. Запрошую дітей та підлітків на тренінг спілкування.

Арт-терапія – це дивовижний спосіб розвиватися із задоволенням. Розвиваємо впевненість у собі, підвищуємо самооцінку, вчимося вирішувати конфлікти, впораємося зі страхами, образами, агресією. Разом подолаємо труднощі у школі, адаптацію у колективі. Розвиваємо емоційний інтелект.

Робота із дорослими:

Індивідуальна психотерапія (психоаналітичний підхід).

Групова психотерапія (психоаналітичний підхід).

Арт-терапія. Група "Я малюю новий світ".

Зустрічі спрямовані на роботу з образом "Я".

Онлайн-консультації.

Питання, з якими до мене найчастіше звертаються:

- Труднощі у спілкуванні (сором'язливість, конфліктність, відсутність друзів, суперництво);

- проблеми з навчанням, роботою (небажання ходити до школи, погана успішність, відсутність інтересу, непосидючість, профорієнтація);

- емоційні переживання (образливість, плаксивість, страхи, паніка, істерики, страшні сни, тривожність, пригнічений настрій, думки про смерть);

- некерована поведінка (злодійство, брехня, впертість, втечі з дому, ігрова залежність);

- низька самооцінка (невпевненість, незадоволеність собою);

- психосоматичні порушення (часті хвороби, панічні атаки, депресія, харчові розлади, тики, енурез);

- Сімейні питання (розлучення, конфлікти, вибір партнера, виховання дітей).

мій сайт http://lebedanastasia.tilda.ws/ вартість 1200 грн. 1 зустріч 50 хвилин


Схожі оголошення
ще схожі

Реклама