Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Корекційно-розвиткові заняття для дітей

   Корекційно-розвиткові заняття для дітей  (пропоную)


Шановні батьки! Кабінет корекційно-розвиткового навчання «ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ» запрошує діток на заняття з логопедом, дефектологом, психологом, фізичним реабілітологом, Монтессорі-терапевтом! 
Проводимо творчі, розважальні та пізнавальні зустрічі! 
Приходьте на консультаційні заняття! Ми з нетерпінням чекаємо на Вашу унікальну та неповторну дитину! 
Попередній запис за телефонами. 
(097) 675 09 63 - Ірина 
(063) 597 63 60 - Ольга

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Лечение алкоголизма и наркомании в Киеве
Семья и друзья, переживающие постоянный стресс из-за страха за дорогого человека, а зача
Психологическая скорая помощь
Я - Чеботарев Игорь. Я есмь практикующий психолог и писатель. (Написал пока один роман "Будда и Дьяв
Консультация психолога по скайпу
Скайп-консультации - просто, мобильно, не отрываясь от привычной среды в удобное для вас
Услуги психолога
Тревога, страхи, упадок сил, сниженное настроение, неуверенность, заниженная самооценка, проблемы в
Шадура Дара Александровна психотерапевт
Практикующий психотерапевт, гештальт-терапевт, арт-терапевт. Занятия в группе и индивидуаль
Психолог в Днепре и в skype
1
Психолог в Днепре и в skype

Здравствуйте! Меня зовут Елена Ангелова. Я буду вам полезна, если вы: - одиноки, хотя вокруг много людей - не ощущаете собственной ценности - "растворились" в семье и "потеряли" себя - стараетесь всем угодить или всем помочь, в ущерб своим интересам - ...

Твій особистий online-психолог. Консультації психолога
1
Твій особистий online-психолог. Консультації психолога

Сертифікований психолог, консультую з 2016 року. Допомагаю своїм клієнтам приймати реальну ситуацію такою, як вона є, і в той же час отримати з неї максимальну вигоду для себе. ЗВЕРТАЙТЕСЯ, якщо: - Ви хочете покращити відносини в сім*ї, з друзями; - у ...

Онлайн Психологічна підтримка, консультація психолога
7
Онлайн Психологічна підтримка, консультація психолога

Вітаю вас! Мене звати Олійник Тетяна Василівна. Я практичний психолог (дипломований спеціаліст) та член спілки психологів України, що практикують гештальт-підхід. Відомо, що половина розв'язання проблеми — це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч ...

Розкриття ваших можливостей
1
Розкриття ваших можливостей

Кожен з нас, особливо молодь, потребує  вдосконалення на щаблі креативності (творчого потенціалу) й талантів. Виходячи з такої  потреби и маючи  35-річный досвід з їхнього розвитку, пропоную унікальні  послуги  молоді  та студентам для розвитку особистості, підвищенню ...