Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  О. Забужко. Тут могла б бути ваша реклама. Збірка

   О. Забужко. Тут могла б бути ваша реклама. Збірка  (продам)

Ціна: 60 грн.

«Польові дослідження з українського сексу», що розпочинає збірку, — це один з перших романів у сучасній українській літературі, що відверто описує особисте життя жінки! Роман перекладено 11 мовами та двічі інсценізовано!
Також до книжки увійшло 9 оповідань, написаних за тридцять і три роки! Серед них — «Сестро, сестро», «Я, Мілена» та інші.

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
Василь Быков. Дожить до рассвета, Его батальон, Волчья стая, Сотников, Обелиск \ Могу выслать почтой.
Василь Быков Повести 1988 г Минск Издательство «МАСТАЦКАЯ ЛIТАРАТУРА», перевод с белорусского ( Дожи
Овод. Оливия Лэтам. Этель Лилиан Войнич \ Могу выслать почтой.
Переплет твердый Авторы: Евгения Таратута, Этель Лилиан Войнич Издательство: Картя Молдо
Анн и Серж Голон. Анжелика \ Могу выслать почтой.
Анн и Серж Голон. Анжелика. Изд-во Кишинев «Logos», 1991 г. 608 с.в
Г.П. Данилевский - Беглые в Новороссии. Воля. Княжна Тараканова - 1983 (могу выслать почтой)
Г.П. Данилевский - Беглые в Новороссии. Воля. Княжна Тараканова - 1983
Йокы даруы - новая книга Марата Кабирова
Подобная книга – подлинное богатство для тех людей, кто хочет читать и гоготать, будучи не в силах с
Сучасна українська поезія Олександра Високого
1
Сучасна українська поезія Олександра Високого

Здавалося б, про кохання вже сказано так багато, що всі слова уже були чиїмись. Але Олександр Високий - один із найпопулярніших українських поетів сучастості,  зміг віднайти свій власний неповторний стиль. Йому вдається розповідати про любов дуже оригінально, проникливо ...

Аптека на вашому столі. Зубков.
2
Аптека на вашому столі. Зубков.

Книга.  Аптека на вашому столі. Зубков.  Смотрите оригинальные фотографии. Вы покупаете предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата предмета покупателем в Украине с одновременной доставкой покупателю ...