Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Масаж, солярій, спа  >  Масажер для тіла Tonific ( Тоніфік )

   Масажер для тіла Tonific ( Тоніфік )  (пропоную)

Ціна: 490 грн.

                                          Ручний вібромассажер Тоніфік

Масажер Tonific ефективно впливає на будь-які ділянки Вашого тіла.

Тонізує м'язи преса , сідниць , стегон , ніг , рук. Масажер Tonific досить великий, щоб промассажувати всі основні м'язи , але і компактний. Він з легкістю вміститься у Вашій руці. Секрет масажера Тоніфік - 3 набори сферичних кульок, що обертаються на 3600.

Насамперед, це :

- Насадка з 3 спіралеподібних півкуль для загального масажу . Вони допоможуть полегшити біль у спині і усунути втому.

- Насадка для боротьби з целюлітом. Ці півкулі усіяні опуклими крапками. Вони впливають на найглибші шари шкіри. Вони допоможуть позбутися зайвого жиру , спалити калорії і прибрати зайві сантиметри - швидко і без зусиль з вашого боку.

- Насадка для глибокого впливу на м'язи . У неї більші масажуючі елементи , які стимулюють активні точки тіла. Ця насадка так само прекрасно підходить для зняття втоми рук і ніг.

- Масажер Tonific  володіє унікальним ергономічним і революційно новим дизайном , який за допомогою передової технології забезпечує вплив на найглибші шари Вашої шкіри , перешкоджаючи відкладенню жиру , спалюючи калорії і позбавляючи від зайвої ваги без жодних зусиль.

- У комплекті з Tonific додаються 3 види насадок у вигляді шарів і одна знімна головка запатентованої конструкції Аку - Сферес .

- Працює Тоніфік  безпосередньо при зіткненні масажера і Вашого тіла.

- Користуватися дуже просто , досить включити в розетку і встановити потрібну швидкість.

Тоніфік - ручний масажер зі змінними обертовими сферами з опуклими крапками. Вони масажують Ваше тіло , вони позбавлять вас від болю , знімуть напругу. Ви зможете насолодитися масажем шиї , плечей , спини , ніг!

Комплектація :

- Масажер Тоніфік Tonific Body Massager

- 3 змінні обертові головки

- Інструкція



Реклама

Оголошення із рубрики "Массаж, солярий, спа"переглянути все
Кавитация – безоперационная липосакция и лифтинг тела!
Кавитация – безоперационная липосакция и лифтинг тела! Сегодня кавитация является самой
Масаж - в різноманітті .
В спектр мої послуг входять такі різновиди масажу як : 1)Лікувальний
Масаж - Здоров'я для вас
Я пропоную вам мій масаж ,як засіб для відчуття легкості після важкого робочого дня .А т
Масаж - Як гарант хорошого здоров'я
Мій масаж не тільки як засіб розслаблення чи зняття стресу . А й насамперед оздоровча ді
Массажные услуги
Запись по телефону (Юрий): (063) 820-48-48 (066) 719-44-34 (098) 052-12-20 Лечебные свойств
Ручка біла Вишиванка
1
Ручка біла Вишиванка

Біла кулькова ручка, прикрашена написом "Україна". Є різні варіанти оформлення. Довжина: 14 см

Майка біла чоловіча Oztaz оптом Хмельницький
1
Майка біла чоловіча Oztaz оптом Хмельницький

Майка чоловіча біла, бавовна - 100%, рібана.Тканина виготовлена дрібної в'яззю і надає еластичність виробу, що сприяє зручному та комфортному носінню.Має властивість прилягання до тіла, добре тягнеться і повторює контури фігури.Не втрачає форму і колір протягом ...

Товары и дизайнерские вещи ручной работы на портале Ярмарка Мастеров
4
Товары и дизайнерские вещи ручной работы на портале Ярмарка Мастеров

Вещи ручной работы стремительно набирают свою популярность. Ранее считалось, что хендмейд - это хобби домохозяек, но сейчас рукоделие можно отнести к направлению фриланса. При должном подходе вещи ручной работы могут принести внушительные доходы. Для выбора ...

Крем мило та молочко для тіла Акция 033-0025
1
Крем мило та молочко для тіла Акция 033-0025

Молочко для тіла 12 шт. Крем мило 12 шт. Три види: Персик, лісові ягоди, кокос. Ціна лоту 240 грн. Ціна одиниці 10 грн. Вага: 13,5 кг Кількість у лоті штук: 24 Ціна: 240 грн Собівартість одиниці: 10 грн Ціна євро за кілограм: 0,51

Спа кушетки Starpool в ALFA Medical & Spa Development
4
Спа кушетки Starpool в ALFA Medical & Spa Development

STARPOOL NUVOLA (Италия) – это инновационные спа кушетки, предназначенные для процедур в сфере SPA, WELLNESS и BEAUTY. Они открывают новое измерение в проведении традиционных SPA-процедур и обеспечивают не только эстетические результаты, но и незабываемый эмоциональный ...