Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Ветеринарія  >  АСД-2 100 мл Армавір з голограмою / АСД фракція 2

   АСД-2 100 мл Армавір з голограмою / АСД фракція 2  (продам)

Ціна: 1 400 грн.

Стережіться підробок та випадкових реалізаторів! Від неправильного вибору можуть постраждати усі!


Оригінал, термін придатності 06.27


Дмитро 099 964 91 13 ( WhatsApp )


АСД фракція 2, антисептик-стимулятор Дорогова,оригінал термін придатності 06.27


Препарат АСД фракція 2 є продуктом сухої перегонки сировини тваринного походження.


Препарат АСД-2Ф при пероральному застосуванні надає активізуючу дію на ЦНС та вегетативну нервову систему, стимулює моторну діяльність шлунково-кишкового тракту, секрецію травних залоз, підвищує активність травних та тканинних ферментів, покращує проникнення іонів Na+ та К+ через клітинні травлення, засвоєння поживних речовин та підвищення природної резистентності організму. При зовнішньому застосуванні препарат стимулює активність ретикулоендотеліальної системи, нормалізує трофіку та прискорює регенерацію пошкоджених тканин, має виражену антисептичну та протизапальну дію.


Препарат АСД-2 містить у своєму складі сполуки з активною сульфгідрильною групою, похідні аліфатичних амінів, карбонові кислоти, аліфатичні та циклічні вуглеводні, похідні амідів та воду. На вигляд є рідина від жовтого до темно-червоного кольору зі специфічним запахом, що добре змішується з водою. Допускається наявність дрібного чорного осаду. Випускають препарат у формі стерильного розчину, розфасованого по 20 мл та 100 мл у скляні флакони.


Призначають сільськогосподарським тваринам (у тому числі птиці) та собакам, з лікувальною та профілактичною метою при хворобах шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи, ураженнях шкірних покривів, порушеннях обміну речовин, для стимуляції діяльності центральної та вегетативної нервової системи, підвищення природної резистентності. у ослаблених і перехворілих на інфекційні та інвазійні хвороби тварин, а також для стимуляції росту та розвитку поросят, курчат і підвищення несучості курей.

Інші оголошення автора
АСД-2 100 мл Армавир c голограммой / АСД фракция 2
АСД-2 100 мл Армавир c голограммой / АСД фракция 2

Остерегайтесь подделок и случайных реализаторов! От неправильного выбора могут пострадать все! Дмитрий 099 964 91 13 АСД фракция 2, антисептик-стимулятор Дорогова,оригинал