Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Косметология  >  Массаж, солярий, спа  >  Спа система Ізі Фіт ( Easy Feet ) Масажні тапочки

   Спа система Ізі Фіт ( Easy Feet ) Масажні тапочки  (предлагаю)

Цена:300 грн.

Революція в області зручності, спа система Easy Feet ( Ізі Фіт ) має більше тисячі щетинок і пемзу для п'ят. Спа система Easy Feet очищає всю вашу ногу, навіть між пальцями ніг. Використовувати прилад дуже легко, без незручних нахилів і навантажень тіла.

Ноги - найдальній орган від серця, де зосереджені безліч нервових волокон. Для ніг найчастіше за все характерно недостатнє кровопостачання, повільний потік крові. Водночас, шкідливі речовини і продукти обміну речовин легше осідають у ступнях, що також заважає кровообігу.

З Easy Feet ( Ізі Фіт ) зможете зробити масаж втомленим ступням від кінчиків пальців до п'яти, без зайвих зусиль. Вам не доведеться нахилятися або витягуватися, щоб привести в порядок ноги.

Принцип роботи спа системи Ізі Фіт:

Потрібно закріпити задню частину тапочка Easy Feet ( Ізі Фіт ) до душу, ванної або настінної плитки. Присоски внизу кріпитися майже до будь-якої поверхні так, щоб вони не ковзали.

Далі потрібно взяти миючий засіб і вичавити його зверху на тапочок. Пересувайте ступню всередину і назад уздовж скребка для ступень, в той час як безліч щетинок будуть масажувати ваші ступні. З спа система Ізі Фіт Ви очистите не тільки верхню частину ступні, а й нижню і місця між пальцями. Це значить, не доведеться нахилятися і навантажувати тіло, намагаючись очистити ступні.

При цьому безліч щетинок будуть масажувати, і очищати вашу ступню. А пемза буде очищати огрубілу шкіру п'ят, роблячи їх м'якими.

Компактні тапочки спа система Easy Feet ( Ізі Фіт ) можна брати з собою в подорож, адже він легкий і компактний. Відмінно підходить для різного віку. Влітку він просто необхідний, діти самостійно зможуть помити свої ніжки.

Спа система Easy Feet ( Ізі Фіт ):

     Ефективно чистить ступні і місця між пальцями.

    Зручне користування.

    Більше 1000 щетинок.

    Масажує, відшаровує огрубілу шкіру і видаляє бруд.

    Лікує потріскані п'яти.

    Відмінно підходить для людей будь-якого віку, спортсменів.

    Компактний розмір дозволяє брати прилад в подорожі.


Реклама

Объявления из рубрики "Массаж, солярий, спа" посмотреть все
Вибро-массаж тела
Вибро-массаж – воздействие механическими низкочастотными колебаниями.   Процессы регенер
Бальзам "Антицеллюлит"
Бальзамы косметические ТМ "Душистый мир".Бальзам для тела «Антицеллюлит» 100 мл. Косметический
массаж
массажи: класический, медовый, антицелюлитный аппаратный, тайский, стоун терапия (горячи
Массаж на дом
Нет времени и возможности для посещения массажного салона и при этом хочется расслабитьс
Масаж - Для вас !
Мій масаж має несе в собі різний ефект: 1 ) Розслабляючий2 ) Тонізую