Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Сувенірна продукція  >  Нічник свіча "Задуй мене" Electronic Candle

   Нічник свіча "Задуй мене" Electronic Candle  (продам)

Ціна: 37 грн.

Електронна світлодіодна свічка мерехтить як справжня свічка. Створює тривале, реалістичне світло, яке чудово імітує полум'я свічки, усуваючи відкритого полум'я . На відміну від реального полум'я свічки, електронна світлодіодна свічка буде горіти вічно, і може повторно використовуватися знову і знову.

 Електронна світлодіодна свічка виглядає фантастично в будь-яких умовах і може замінити будь-яку звичайну свічку. Таку свічку з відстані важко відрізнити від звичайних свічок. Досить просто подути для включення або виключення свічки!

Перевагою електронної світлодіодної свічки є в першу чергу її безпека: немає ризику займання. Електронна свічка ідеально підійде для заходів, вечірок або просто для інтер'єру вашої кімнати, допоможе створити спокійну і романтичну атмосферу.

 

Особливості електронної свічки:

Безполуменева , бездимна , безпечна у використанні.

Висока якість виробу

Може бути використана як світло .

Може працювати протягом 48 годин безперервно .

Електронна свічка підходить для створення романтичної і розслаблюючої атмосфери .

Проста у використанні, має вбудований датчик, досить просто подути для включення або виключення свічки.

 

Технічні характеристики :

•живлення : 3 кнопкові батарейки ( AG 13 ) .

• розмір свічки: 80Х80Х85 мм;

• матеріал : пластик ;

• упаковка : кожна свічка в окремій коробочці.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сувенирная продукция"переглянути все
Пара подсвечников из мельхиора
Сделан из сплава, который также называют немецким серебром. Высота 18 см. Сплав эт
Печать на чашках
Печать ваших фотографий, логотипов и других изображений на поверхности чашки.
Индивидуальный перекидной фотокалендарь А3 формата + чашка с Вашим фото в подарок
Закажите индивидуальный перекидной фотокалендарь А3 формата (стоимость календаря - 300 г
Пледы и одеяла с фотопечатью
Изделия изготавливаются из полара, флиса, плюша, шармуса, атласа. Размер и форм
Декоративная подушка "телевизор"
Ткань гипоаллергенная для детских игрушек (микроплюш или велюр) Наполнитель
Набір свічок Фрукти
1
Набір свічок Фрукти

Набір з 6 фруктів-свічок: персик, лимон, яблуко, кавун, апельсин, полуниця. Виглядають дуже реалістично. Розмір коробки: 21х14,5х6,5 см

Підсвічник Символ року
3
Підсвічник Символ року

Маленький підсвічник, виготовлений зі скла з кумедними мавпочками.

Підсвічник середній Майоліка
1
Підсвічник середній Майоліка

Матеріал: глина, кераміка Висота: ≈ 18,5 см Керамічний підсвічник, прикрашений візерунком.

Підсвічник дерев яний Герб
2
Підсвічник дерев яний Герб

Незвичайний фігурний підсвічник, який має оригінальну конструкцію і складається з двох Тризубів, на яких поміщено власне свічку. Розмір: ≈10х12 см

Підсвічник глиняний трійний Глянц
1
Підсвічник глиняний трійний Глянц

Елегантний трійний підсвічник з чорної кераміки, додасть приємної атмосфери вашому дому. Висота: 20 см