Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Масаж, солярій, спа  >  Масаж - Як гарант хорошого здоров'я

   Масаж - Як гарант хорошого здоров'я  (пропоную)

Ціна: 50 грн.
Автор: Володимир  ( 14.02.2014)
Підприємство: Частное лицо
Місцезнаходження: Украина, Киев, Демеевская улица, 47
Дата публікації: 27.03.2014

Мій масаж не тільки як засіб розслаблення чи зняття стресу . А й насамперед оздоровча дія вже після 1 - 3 сеансу.В залежності від проблеми або потреби.Надаю якісні послуги професійного масажиста . Вибір за вами .Пропоную вам шлях оздоровлення не виходячи з вашого будинку чи квартири . Консультацію і індивідуальний підхід гарантований ! Буду радий вам допомогти !

Реклама

Оголошення із рубрики "Массаж, солярий, спа"переглянути все
Масаж з виїздом до вас
Оберіть ,мої послуги масажиста .І ви відчуєте вже після першого сеансу ,полегшення після
Спортивный массаж
Запись по телефону (Юрий): (063) 820-48-48 (066) 719-44-34 (098) 052-12-20 Спортивный масса
Оздоровительный массаж шейно-воротниковой зоны
Запись по телефону (Юрий): (063) 820-48-48 (066) 719-44-34 (098) 052-12-20 В нашей коже име
Массаж ,именно то что нужно после рабочего дня.
Тяжелый рабочий ? Усталость ? Боли в спине ? Головные боли ? Мой массаж поможет вам забить обо всем
Приглашаем в сауну "Лагуна"
Приглашаем в сауну «Лагуна», Дерибасовская, 5. Финская сауна, бассейн, комната отдых
Травневі знижки на масаж
3
Травневі знижки на масаж

Поспішайте на травневі знижки по масажу! Є два варіанти: або кожен другий масаж, того ж виду, у травні - 50 %, або - 50% на перший. Для дітей, пенсіонерів та військових діють цікаві пропозиції. Одноразова білизна, чистий та затишний кабінет. Працюю в центрі, ...