Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Психотерапевт, сімейний терапевт, діагностика та лікування психосоматичних розладів

   Психотерапевт, сімейний терапевт, діагностика та лікування психосоматичних розладів  (пропоную)

Ціна: 800 грн.

Психотерапевт, сімейний терапевт, діагностика та лікування психосоматичних розладів

Спеціалізуюсь в області та щиро запрошую!

1.Індивідуальна терапія.

2.Сімейна терапія.

3.Дитяча терапія.

4.Проблеми у стосунках батьків та дітей.

5.Терапія почуття самотності.

6.Терапія переживання втрати.

7.Лікування психосоматичних розладів.

8.Панічні напади.

9.Терапія порушення сну.

10.Депресій, пригніченість.

11.Неврози, тривога, стахи.

12.Травми та пост-травматичний наслідок.

13.Емоційне (психічне) вигорання.

14.Післяпологові депресії та розлади.

15.Харчові розлади: анорексія, булімія.

16.Лікування та терапія узалежнень (алкоголізм, накроманія, азартні ігри).

17.Терапія емігранта.

18.Терапія з питань гендерної належності.

19.Психолого-юридичні проблеми з вітчимами (другий шлюб).

20.Консультування з питань сексуального незадоволення, труднощів у поглядах на інтимний стосунок, страх інтимного стосунку. Що таке розкриття в інтимному стосунку, інше.

Супровід клієнта від початку лікування до повного одужання чи стабільної ремісії. Супровід клієнта та співпраця з наркологом, психіатром, невропатологом. Супровід клієнта в інші організації за потребою чи запитом. Професійно, ефективно. Додатково інформацію читайте на моєму сайті, в пошук ввести Ім"я та прізвище, та на сторінці у фейсбук.



Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Анонимное лечение алкоголизма
В нашей Частной наркологической клинике очень индивидуализированный подход. В условиях стационара на
Послуги психолога
Послуги психолога  в Хмельницькому, працюю з такими тематиками: - занижена самооцінка; - жит
Психологическая помощь - в Петербурге
Мой опыт в психотерапии в качестве клиента идет с 2007 года, (более 300 часов). Вести свою собственн
Центр интегральной психологии
"Центр интегральной психологии, соционики и профайлинга" :Психодиагностика, экспертиза в
Детский нейропсихолог на Позняках (ул. Срибнокильская)
Проблемы с гиперактивностью, плохой учебой, невнимательностью, утомляемостью ребенка поможет ре
Психоаналитическая практика, услуги психотерапевта
1
Психоаналитическая практика, услуги психотерапевта

Психоаналитическая практика, услуги психотерапевта Мирослава Мельниченко Киев - Психотерапевт, психоаналитик. - Член Украинской лиги психоаналитических психотерапевтов. - Участник проекта Психоаналитической психотерапии детей и подростков. - Имею большой опыт ...

Твій особистий психолог, гештальт терапевт
1
Твій особистий психолог, гештальт терапевт

Привіт, Я Мар'яна. . . Я стану твоїм особистим психологом, якщо ти цього захочеш. . . На чому я спеціалізуюсь? *Робота з залежностями *Особистісний ріст *Психосоматика *Терапія пар Більше про мене та мої послуги ти зможеш дізнатись на моєму сайті http: //mariana-pb. ...