Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Твій особистий психолог, гештальт терапевт

   Твій особистий психолог, гештальт терапевт  (пропоную)

Ціна: 450 грн.

Привіт, Я Мар'яна. . . Я стану твоїм особистим психологом, якщо ти цього захочеш. . . На чому я спеціалізуюсь? *Робота з залежностями
*Особистісний ріст
*Психосоматика
*Терапія пар
Більше про мене та мої послуги ти зможеш дізнатись на моєму сайті http: //mariana-pb. com
Заповни заявку на сайті та отримай безкоштовну консультацію.

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Семейный психолог онлайн
Семейный психолог (более 20 лет частной практики) , кандидат психологических на
Розкриття ваших можливостей
Кожен з нас, особливо молодь, потребує  вдосконалення на щаблі креативності (творчого потенціал
Базова Консультація по Призначенню за методикою Human Design («Дизайн Людини»).
Базова Консультація по Призначенню за методикою Human Design («Дизайн Людини»).
Психолог
Консультація психолога Консультаціїї можливі по телефону або онлайн Тел. , Вайбер +38096
Психолог, гіпнотерапевт
Індивідуальна, сімейна, дитяча, підліткова гіпнотерапія та психотерапія. З чим я працю?
Послуги психолога
1
Послуги психолога

Послуги психолога  в Хмельницькому, працюю з такими тематиками: - занижена самооцінка; - життєві та вікові кризи; - неврози, депресії; - стреси; - особистісний розвиток; - чоловічо-жіночі взаємостосунки; - самореалізація; - батьківсько-дитячі стосунки; - ...

Психолог, Гештальт-терапевт, Психотерапевт Онлайн Офлайн
2
Психолог, Гештальт-терапевт, Психотерапевт Онлайн Офлайн

Здравствуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-терапевта на 2-й ступени, обучаюсь на специализации “Телесно-ориентированная работа в гештальт-подходе”. Работаю под супервизией, поддержана личной терапией. Работаю с такими запросами: ...