Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Онлайн / Психологічна підтримка, консультація психолога

   Онлайн / Психологічна підтримка, консультація психолога  (пропоную)

Ціна: договірна

Вітаю вас! Мене звати Олійник Тетяна Василівна. Я практичний психолог (дипломований спеціаліст) та член спілки психологів України, що практикують гештальт-підхід. Відомо, що половина розв'язання проблеми — це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом — це вже є зміна. Деколи нам важко наважитись попросити допомоги, нам можуть заважати почуття сорому, страх… та думки «то я якийсь (якась) не такий (така)» та багато-багато різних думок… деколи нас лякають наші страхи та переживання.

Не варто залишатись сам на сам із своїми думками, переживаннями та страхами. І в такі моменти на допомогу може прийти психотерапія. Це особливий метод лікування душі без ліків. Я пропоную вам в процесі психотерапії навчитись прислуховуватись до себе та оточуючи, навчитись будувати взаємостосунки з близькими і оточуючими, визначати свої психологічні кордони, покращити якість життя.

Кожна історія мого клієнта, то є індивідуальна історія, яка потребує індивідуального підходу. В яких випадках до мене варто звертатись:

психосоматичні порушення;
хронічна втома, постійно поганий настрій;
депресія, тривога;
панічні атаки, страхи;
психологічні травми;
стреси;
особистісний розвиток;
відчуття одинокості, труднощі в спілкуванні;
складності в побудові стосунків;
неможливість побудувати близькі стосунки;
конфлікти і взаємостосунки між чоловіками і жінками;
розірвання відносин із важливою людиною, розлучення;
бажання розібратись в собі, зрозуміти себе;
невпевненість в собі, пошук опори на себе;
відсутність задоволення та радості в житті;
покращення якості життя;
пошук ресурсів.

тел. +38 068 15 15 478 (вайбер, вотсап, телеграм)

https://www.facebook.com/PsychologTetyanaOliinyk/


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Услуги психотерапевта в Киеве
Психотерапевт - медицинский специалист, к которому обращаются в определенных си
Консультация опытного психолога,очно в Киеве и онлайн
Я сертифицированный психолог, помогаю развить внимательность к себе, чувствам и потребно
Консультація психолога / коуча
Коли Ви будете готові, ось як Я можу допомогти ВАМ наладити стосунки в сім'ї і разом з цим вдвічі
Личный и семейный психолог, коуч, психотерапевт в Киеве
Частный психолог в Киеве приглашает семейные пары и одиноких людей на консультацию. О се
Психолог Житомир/Коуч
Работаю в направлении когнитивно - поведенческой терапии, арт терапии. Стаж психологичес
Психолог, Гeштальт-терапевт, Психотерапевт - Онлайн Oфлайн
2
Психолог, Гeштальт-терапевт, Психотерапевт - Онлайн Oфлайн

Здрaвcтвуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-терапевта на 2-й ступени, обучаюсь на специализации “Телесно-ориентированная работа в гештальт-подходе”. Работаю под супервизией, поддержана личной терапией. Работаю с такими запросами: ...