Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Логопед-дефектолог та психолог

   Логопед-дефектолог та психолог  (пропоную)

Ціна: 500 грн.
Підприємство: WW
Місцезнаходження: вул. 23 Серпня, 42, Харьков, Харьковская область
Дата публікації: 01.05.2024

Центр репетиторства VAISOT запрошує на заняття з логопедом!
Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою вимовою – лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти. На жаль, часто трапляються випадки пізнього розвитку мовлення або неправильного його формування, і в такому разі необхідні заняття з логопедом.
Логопед – це фахівець з вищою педагогічною дефектологічною освітою, який займається виявленням і усуненням дефектів мовлення в дитини. 

Ваша дитина покращить вимову «Р», «Л», шиплячих, свистячих та інших складних українських звуків.

Заняття проходять:

- в ігровій формі індивідуально

- навчиться вимовляти звуки правильно

- розвине мислення, увагу, пам’ять.

Також працює дитячий психолог - фахівець, який надає психологічну допомогу дітям і вивчає функціонування психіки з урахуванням їх вікових особливостей.

Дитячий психолог розуміє особливості розвитку дитини, роботу психіки, вікові кризи, різні види діяльності на певних етапах життя. Якщо ви як батьки стали помічати будь-які зміни в поведінці вашої дитини, непотрібно чекати що «пройде саме», консультація психолога не завадить, це лише допоможе зрозуміти причину такої зміни.
Заняття триває 60хв — 500грн.

Заняття проходять за адресою:
вул. 23 Серпня, 42 (м.23 Серпня), 0509430997

вул.Валентинівська, 18 (м.Студентська), 0999430997


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Профессиональная психологическая помощь онлайн
Я аналитический психолог, имею хороший опыт работы с тяжелыми психическими переживаниями
Профессиональная психологическая помощь онлайн
Я аналитический психолог, работаю с любыми запросами, связанными с тяжелыми психическими переживания
Услуги Психолога
Приглашаю всех,  кто ищет поддержку,  понимание и развитие личности,  на индивидуальные
Психолог / психотерапія онлайн / психосоматика
В яких випадках до мене варто звертатись: - Психосоматичні порушення - Хро
Гештальт-терапевт Онлайн-Оффлайн Киев, Психотерапевт, Психолог
Гештальт-терапевт Онлайн-Оффлайн Киев, Психотерапевт, ПсихологЗдравствуйте! Я Юрий - гештальт-т