Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Психолог

   Психолог  (пропоную)

Ціна: 700 грн.

Вітаю! Я практичний психолог, арттерапевт. Працюю з дітьми (від 6 років) і дорослими. Досвід роботи 9 років. Напрямки роботи: - сімейні та дитячо-батьківські відносини; - міжособистісні конфлікти; - життєві кризи. Освіта: - ГНПУ ім. О. Довженко
Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія. Магістратура. Спеціальність Практична психологія; - Всеукраїнська арттерапевтична асоціація. Арттерапевт. Спеціалізація «Арттерапія в роботі з сімʼєю та подружніми парами», «Арттерапія в роботі з травмою»; - Західноукраїнська асоціація арттерапевтів «Психологічна корекція страхів засобами арттерапії»; - Участь у курсі навчання за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» з правом проведення терапевтичних занять для дітей і батьків; - Інститут вищої психології та тілесних терапій «Психологічна пропевдетика. Дитяча психіатрія для дитячих психологів»
Гарантую конфіденційність. Попередній запис за телефоном +380950027715 або можна написати у Viber чи Telegram
Реальна зустріч - м. Вишгород

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Гештальт-терапевт Онлайн-Оффлайн Киев, Психотерапевт, Психолог
Гештальт-терапевт Онлайн-Оффлайн Киев, Психотерапевт, ПсихологЗдравствуйте! Я Юрий - гештальт-т
Психолог / психотерапевт онлайн
Деколи серед інформаційного шуму, серед навішаних кимось ярликів ми можемо загубитися та забути
Психолог, Гештальт-терапевт, Психотерапевт - Онлайн и Офлайн
Здравствуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-
Психолог, Гeштальт-терапевт, Психотерапевт - Онлайн/Oфлайн
Здрaвcтвуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-терапевта на 2-й
Психолог. Гештальт подход.
Личные границы Родительская травма Самооценка
Психиатрическая помощь: когда нужна
1
Психиатрическая помощь: когда нужна

Фобии, психотические состояния, порожденные зависимостью от алкоголя или наркотиков, галлюцинации и повышенная тревожность могут проявляться не только у взрослых, но и у детей. Проигнорировать эти признаки недопустимо. Наркоцентр nc-newlife.com готов предоставить ...