Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  Новий англо-український українсько-англійський медичний словник/Мокина

   Новий англо-український українсько-англійський медичний словник/Мокина  (продам)

Ціна: 999 грн.

 У словнику вміщено близько 24 000 термінів із різних галузей традиційної медицини, зокрема терапії, хірургії, стоматології, онкології, імунології, та нових медичних напрямків — імуногенетики, генної інженерії, радіоізотопної діагностики та ін. Словник розраховано передусім на студентів, аспірантів і викладачів, а також лікарів-практиків, перекладачів медичної літератури, усіх, хто користується термінопоняттями цієї важливої для суспільства галузі наукового і практичного знання. ISBN:9789664980521Издательство:АрийГод:2015Автор:МокинаКол-во страниц:480Обложка:твердая

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
Продам "Классическая книга о вкусной и здоровой пище"
Автор: Автор не указан Языки: Русский Издательство: Урал ЛТД ISBN 5-8029-; 12/1/20
Справочник по полупроводниковым диодам, транзисторам и интегральным схемам. 744 страниц \ есть Содержание и Описание \ Могу выслать почтой.
Могу выслать почтой. Содержание и Описание смотрите на фото в объявлении.Справочник по полупроводник
От А до Я, об акциях и фондовых биржах, Одерми Д.А., Бакаре, Х.А. Форт лтд 1992 год.
Книга От А до Я, об акциях и фондовых биржах, Одерми Д.А., Бакаре, Х.А. Форт лтд 1992 год.  Смотрите
Секреты инфестирования в ПИФ, Солабуто Н.В, Питер 2007 год
Книга Секреты инфестирования в ПИФ, Солабуто Н.В, Питер 2007 год.  Смотрите оригинальные
Справочник по микроэлектронной импульсной технике. Киев : Техніка, 1983 \ есть Содержание и Описание \ Могу выслать почтой.
Справочник по микроэлектронной импульсной технике  В. Н. Яковлев, В. В. Воскресенский [и др.] ; под
Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с.
1
Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с. ціна 175 грн

 Російсько-український ветеринарний словник  Ярема Я. Я., Погребняк 1964  Київ Наукова думка Сторінок: 380с. 12000 термінів

Англо-русский словарь по микроэлектронике
9
Англо-русский словарь по микроэлектронике

Описание смотрите на фото в объявлении.в объявлении 10 фотоМогу выслать почтой.Смотрите другие мои объявленияhttp://www.board.com.ua/user/e-45cb18/msg/p1.htmlАвторы: Константин Прохоров, Александр Орликовский, Александр Соколов Языки: Русский Издательство: Русский ...