Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Антикваріат, мистецтво, колекціонування, книги  >  Книги  >  Книга Український правопис - Видавництво “Право”

   Книга Український правопис - Видавництво “Право”  (продам)

Ціна: 120 грн.

Пропонуємо Український правопис в новій редакції. Останні зміни у правописі станом на 2019 рік.

В сучасній редакції Українського правопису збережено підхід до мови як до знакової системи й суспільного явища. Правописна норма, з одного боку, ґрунтується на тісних зв’язках елементів сучасної мовної системи, що відображається на письмі, а з другого боку, — на дотриманні мовної традиції і на залежності від неї.




Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Книги"переглянути все
рафаэль
автор а алтаев (м в ямщикова) , карельское книжное издательство , петрозаводск 1966 год
лiкарськiрослинив народнiй медийинi
автор попв , выдавництво здоров"якиiв 1965 , 345 стр , содерхание - сбор , сушка ,формы , процедуры
хочу все знать
издательство - детская литература , 1968 год ленинград , 366 стр , содерхание - вне земли ,земля ,в
готовык лекарственные средства
автор  дарабан , киев 1976 год , 4 издание , 
николай грибачев том четвертый
содержание - путешествия - семеро в америке , звезды австралийские , по ту сторону , дым надвулканом
5 копеек, пять копеек, 5 коп. особеность в К
10
5 копеек, пять копеек, 5 коп. особеность в К

5 копеек 2012 года, смотрите литеру - К в копiйок и левую нижнею гроздь в объявлении 10 фото напишите сообщение, если не сможете дозвонится. Смотрите другие мои объявления board.com.ua/user/e-466277/msg/p1.html ...

Лев Толстой Воскресение 1953г. Государственное издательство художественной литературы. Иллюстратор Леонид Пастернак
10
Лев Толстой Воскресение 1953г. Государственное издательство художественной литературы. Иллюстратор Леонид Пастернак

Год выпуска 1953 состояние - смотрите на фото Автор Лев Толстой Формат издания  130х200 мм (средний формат) Количество страниц 464 Тираж 200000 Издательство Государственное издательство художественной литературы Иллюстратор Леонид Пастернак Переплет Твердый ...

Вальтер Скотт. Роб Рой
8
Вальтер Скотт. Роб Рой

Вальтер Скотт. Роб Рой Могу выслать почтой. Смотрите другие мои объявления board.com.ua/user/e-460d59/msg/p1.html ...

Продам книгу - Электровоз, Раков В.А. Государственное транспортное железнодорожное издательство, 1955 р
3
Продам книгу - Электровоз, Раков В.А. Государственное транспортное железнодорожное издательство, 1955 р

Продам книгу - електровозу, Раков В.А. Державне транспортне Залізничне видавництво, 1955 р  Дивіться оригінальні фотографии.  Ві купуєте предмет, Який бачите на фото и в опісі.  Уважний Ознайомтеся з умів доставки та оплати.  Оплата предмета покупцем в ...