Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Риба і морепродукти  >  Суші в Києві з доставкою

   Суші в Києві з доставкою 


Київ має всі підстави стояти в одному ряду з іншими європейськими столицями. Багатолюдне, мультикультурне та сучасне місто, яке на льоту хапає модні світові тренди. Тут завше любили смачну їжу і вміли гарно готувати. Місто навіть подарувало світу рецепт своєї фірмової котлети-по київські. А зараз в столиці України сформувався досить великий прошарок тих гурманів, які з радістю замовляють на сайті kyiv.smaki-maki.com зовсім не традиційну для цієї місцевості страву – японські суші.

Проведене нещодавно велике опитування киян на предмет рейтингу їх улюбленої їжі дещо здивувало організаторів. Ні, не п’єдестал переможців з борщем, варениками та холодцем викликав подив кулінарних спеціалістів. Вразило те, що в спину цим традиційним українським стравам дуже впевнено дихають «нові» для Київщини смачні витвори кухарів, такі як суші та піца. Ц страви ввійшли до другої п’ятірки найбажаніших страв для мешканців столиці України.

Насправді нічого дивного в популярності суші на теренах Києва немає. Те, що ці японські смаколики витісняють сало з повсякденного вжитку містян – це є результатом не однієї кампанії по популяризації здорового способу життя. Більшість жителів столиці, які хочуть вести активний сучасний спосіб життя, оминають важкі для організму жирні та смажені наїдки. А суші гастроентерологами визнані досить здоровою їжею, яка не провокує ожиріння.

На додачу екзотичні на смак та вигляд суші досить міцно інтегровані в сучасне модне середовище. Зіркові персонажі всесвітнього масштабу раз по раз викладають у мережу світлини з цими японськими стравами. А раз це є модним, то і пересічний киянин з готовністю йде на контакт з можливо досі незнайомою йому їжею з країни висхідного сонця. А суші тим і «підступні», що більшість тих, хто один раз спробував цю екзотику, в подальшому раз по раз влаштовають собі нову зустріч з нею.

Зіграла на користь популяризації даних японських страв в Києві і відома всім світова пандемія. В часи, коли містяни намагаються обмежити своє перебування поза стінами свого помешкання, досить великим попитом стало користуватись послуга доставки їжі. А так, як борщ до столу киянина пропонують привезти одиниці з закладів, то на цьому фоні доставка суші від Smaki-Maki легко вирішує питання організації обіду чи вечері.


Оголошення із рубрики "Рыба и морепродукты"переглянути все
Доставка суши в Херсоне
Как успевать обеспечивать себе качественное питание и перекусы при загруженном раб
Суші з доставкою у Львові
Смакувати вдома суші Львів отримав змогу з поширенням тут послуги адресної доставки цього блюда. Не
Продам живую рыбу
Продам живую рыбу ! Толстолоб 0.800-1.200-1.500 кг Карп .0.800- 1.500 кг Карась 0.500 кг Зарыбок
Продам рыбу толстолоб
Реализуем товарную рыбу толстолоб. Навеска 2-3кг. Цена договорная. г. Каменка-Днепровская. тел :050-
Хек с/м
Предлагаем  рыбу хек в ассортименте. Быстрая доставка, оптовая торговля, необходимый пакет документо
Доставка суши и других блюд в Николаеве
5
Доставка суши и других блюд в Николаеве

На сегодняшний день специализированными организациями предлагается внушительное количество всевозможных услуг, одной из которых является доставка суши. Это оригинальное, всеми любимое блюдо японской кухни, которое можно заказать с доставкой через интернет. Подобный ...