Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Риба і морепродукти  >  Суші з доставкою в Рівному

   Суші з доставкою в Рівному  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Онлайн-ресторан "Смакі-Макі"
Місцезнаходження: Україна, Рівненська область, Рівне
Дата публікації: 19.02.2021

Асортимент японських страв на нашій кухні щорічно збільшується, так як його попит зростає геометрично, і жителі Рівного все частіше замовляють японську кухню. Чи стикався хто-небудь зі смачними ролами? Смакі-маки надасть унікальну можливість здійснити замовлення на доставку суші в Рівне. Регулярні користувачі даною послугою доставки суші не обходять себе стороною в отриманні гастрономічного задоволення, роблячи це швидко і дешево, відчуваючи справжню насолоду. Доставка працює з 11 до 22.30, зроблені замовлення в цей час обробляться в обов'язковому порядку, де клієнт зможе відчути всі принади японської кухні. Конкретний час легко обговорюється і коригується.

Найкращі суші у місті

Здійснити заявку на rivne.smaki-maki.com означає купити дуже смачні суші та інші страви, приготовані з добірних продуктів. Компанія підтримує свою репутацію і розуміє, яку особливу справу виконує. Їжа постійно повинна зберігати свої корисні властивості і її треба готувати з усією душею! Це означає, що в компанії готують тільки справжні, висококваліфіковані художники японської кухні, що роблять найкращі роли і стандартні суші в Рівному.

Меню надасть вибір для улюбленої позиції, і ще є можливість експериментувати, поєднуючи різні інгредієнти. Будь-яке блюдо, вказане в меню, має свою історію, а також невеликий опис із зазначенням обсягу порції, яке не варто опускати з уваги. З гірчинкою і класичні, зі свіжою рибою, великі і невеликі-асортимент ролів під будь-якого гурмана.

Кухарі компанії мають величезний досвід приготування справжньої традиційної японської кухні, щоб задовольнити будь-які гастрономічні потреності гурманів.

Доставка суші додому і на роботу

Даний сервіс готовий виконати будь-яке побажання клієнта, обслуговувавши різне число людей. Кухар зробить найсмачніші роли для спеціалізованих зустрічей, а також виконає замовлення для будь-якої молодіжної вечірки в Рівному. Всі страви будуть доставлені кур'єром до потрібного місця і своєчасно!

Страви японської кухні виявляться в заданий час на вашому столі незалежно від дальності вашого місця розташування.


Оголошення із рубрики "Рыба и морепродукты"переглянути все
Продам живую рыбу
Продам живую рыбу ! Толстолоб 0.800-1.200-1.500 кг Карп .0.800- 1.500 кг Карась 0.500 кг Зарыбок
Хек с/м
Предлагаем  рыбу хек в ассортименте. Быстрая доставка, оптовая торговля, необходимый пакет документо
Доставка суши в Николаеве
Уже много лет суши прочно вошли в нашу жизнь. Пожалуй, нет ни одного человека, который бы не любил я
Куплю толстолоб 10+, карп 5+ по Всей Украине. Опт, возможен самовывоз до 10т за раз.
Куплю толстолоб 10+, карп 5+ по Всей Украине. Опт, возможен самовывоз  до 10т з
Продам тюльку азовскую
Продам тюльку азовскую, отличное качество годится для соления копчения переработки. 
Суші у Вінниці від Smaki-maki
4
Суші у Вінниці від Smaki-maki

Центральні райони України – це звичайно не Японія, але народжені в цій країні суши Вінниця вже вважає майже «своєю» стравою. Японські суші підкорили вінничан вражаючої оригінальністю своїх смаків та незвичним виглядом. На користь популяризації такої незвичної ...