Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Риба і морепродукти  >  Доставка суші, ролів у Львові від Смакі-Макі

   Доставка суші, ролів у Львові від Смакі-Макі  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Онлайн-ресторан "Смакі-Макі"
Місцезнаходження: Україна, Львівська область, Львів
Дата публікації: 29.03.2021

При відкритті в 2015 році, Смакі-Макі увійшла в одну з перших, що зробила традиційну японську кухню абсолютно доступною для кожного бажаючого львів'янина. У перші місяці відкриття співробітники компанії навчили не одну тисячу клієнтів користуватися паличками, хтось вперше спробував васабі і смак справжнього імбиру. Багато жителів Львова вперше відчули справжні гастрономічні відчуття, які здатна піднести японська кухня. З того періоду більшість з них є донині клієнтами даного сервісу. Для когось це стало смаковим переворотом в їхньому житті - суші Львів та інша екзотика стали для них абсолютно реальними.

Яка відмінність Смакі-Макі від аналогічних компаній? Кухарі відбирають тільки якісні продукти, контролюючи кожен процес поставки продуктів, щоб не допустити поставку невідповідних продуктів на кухню. Доведено клієнтами компанії, що ціна доводить свою якість.

Спеціально навчені кухарі в приготуванні страв японської кухні мають широкий досвід і використовують його для створення контрастного смакового асортименту своїм клієнтам. Виходячи з цього в меню доставки можна зустріти великий перелік пропонованих видів суші, що мають різне поєднання продуктів. Це і приваблює величезну аудиторію спробувати щось новеньке.

Співробітники фірми доклали всіх зусиль, щоб забезпечити легкодоступність здійснення заявки. Сайт ресторану постійно модернізується для полегшення роботи. Зважаючи на це, при виникненні труднощів в оформленні замовлення служба підтримки вислухає ваші побажання і допоможе вирішити проблеми в доставці суші чи ролів.

Доставка суші прямо додому

Смакі-Макі володіє великим потенціалом в організації своєчасної доставки у Львові. Цей сервіс є лідером в сфері доставки їжі високого класу в даному місті. Оформляючи заказ тут, клієнт отримає безліч вигод і привілеїв:

  1. Миттєва доставка суші по всьому місту;
  2. Приваблива ціна всього асортименту продукції компанії;
  3. Регулярні знижки та бонуси для постійних клієнтів;
  4. Можливість вибору здійснення оплати

Дана фірма здійснює швидку доставку смачної їжі свого приготувуання.


Оголошення із рубрики "Рыба и морепродукты"переглянути все
Суші у Вінниці від Smaki-maki
Центральні райони України – це звичайно не Японія, але народжені в цій країні суши Вінниця вже вважа
Частный дом престарелых Гармония
Гериатрический дом-интернат “Гармония” – это возможность обеспечить пожилым родственникам необходимы
Суші з доставкою у Львові
Смакувати вдома суші Львів отримав змогу з поширенням тут послуги адресної доставки цього блюда. Не
Продаю чёрную икру осетровую натуральную
Здравствуйте. Продаю чёрную икру осетровую натуральную. Баночка 130 грамм. Розница - 400 грн./
Куплю зарибок риби Умань
Куплю зарибок риби Умань
Суші у Львові - доставка від Sushi GO
5
Суші у Львові - доставка від Sushi GO

Львів – не тільки культурна та туристична, але й гастрономічна, столиця України. Тут працює дуже багато всіляких закладів харчування з різними концепціями, спеціалізацією та рівнем майстерності персоналу. Серед них немало є й тих, які пропонують спробувати на ...

Доставка суші від Sushi Go у Львові
5
Доставка суші від Sushi Go у Львові

Перефразовуючи відомий вислів геніального сина Полтавщини Миколи Васильовича Гоголя можна сказати: «І який же сучасний українець не полюбляє японські суші?» Особливу прихильність до цього екзотичного та стильного наїдку виявляє молоде покоління в містах – ...