Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Чай, кава, какао  >  Кероб, Carochoc Іспанія

   Кероб, Carochoc Іспанія  (продам)

Ціна: договірна

Кероб - порошок зі смаком і ароматом шоколаду c кавовим відтінком, що отримується з перемелених сушених плодів ріжкового дерева.
Кероб - продук у багатьох відношеннях просто винятковий. Він не тільки є ласощами, але благодяря своєму унікальному хімічному складу, а саме наявності таких сполук як галова кислота, галактоманнани, фенольні сполуки і Пинитол, має важливі лікувально-профілактичні властивості, і до того ж не має протипоказань ні для людей, ні для тварин . Кероб дозволений новонародженим і жінкам під час вагітності.
Кероб надає протипухлинну дейсвіе по відношенню до різних типів пухлин, в тому числі антиракова, і антиканцерогенну дію.
Кероб є антиоксидантом - гасить вільні радикали, які є причиною багатьох захворювань, в тому числі раку. При антиоксидантної недостатності відбувається також прискорене старіння організму, таким чином, кероб надає ще й омолоджуючу дію. Вживання Кероб сприяє детоксикації пестицидів та інших неприродних токсичних речовин.
Кероб зв'язує і виводить з організму токсини, важкі метали, окислений холестерин, продукти клітинної деградації.
Нерозчинні харчові волокна Кероб, пектин і фенольні антиоксиданти знижують вміст холестерину в крові і надають антисклеротичну дію. Вживання 15-20 г Кероб в день - досить для зниження холестерину.
Кероб покращує травлення, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, лікує шлунково-кишкові розлади, ефективний при діареї. Кероб дають новонародженим для лікування діареї та зменшення частоти відрижки.
Кероб зменшує вміст в організмі пептиду греліну, який викликає чуство голоду. Таким чином, вживання Кероб викликає почуття ситості, що є важливим для дієтичного харчування людей з надмірною вагою.
Також кероб має антибактеріальну, антипаразитарним, противірусну, відхаркувальну, знеболюючу дію, запобігає розвитку полимиелита у дітей, пригнічує вірус краснухи.
Надає кероб заспокійливу дію на нервову систему.
Кероб сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі і надає загальнозміцнюючий ефект.

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Чай, кофе, какао"переглянути все
Кофе зерновой Лю Ве Французская обжарка
Кофе зерновой Лю Ве Французская обжарка 1 кг. Состав: 100% Арабика. Упаковка: герметичный пакет из
Самые доступные цены на кофе в зернах, сиропы, стаканчики и многое другое
Предлагаем самые выгодные и доступные цены на кофе в зернах, сиропы, стаканчики, саха
Фиточай от компании "Аптека Первоцвет-Фарм"
Компания "Аптека Первоцвет - Фарм", молодая компания, которая занимается оптовой продажей фиточая на
Чай.Чайная паста Ча Гао( смола Пуэра)
Продам смолу пуэра ( Ча Гао или чайную пасту)в гранулах по цене 12 грн.за 1 грамм (3 гранулы). 10 гр
какао порошок натуральный
Какао порошок  из Европы ,  Малайзии, Индонезии.  Высокое  качество, отлично растворяетс
Кофе в капсулах с доставкой в Киеве
3
Кофе в капсулах с доставкой в Киеве

Вы можете просто и выгодно заказать качественные современные капсулы для кофе, среди которых вы сможете подобрать лучшие решения по вкусу. Это прекрасный вариант продукции для приготовления любимого напитка без лишних усилий. Применяя кофе в капсулах, вы ...

Свежеобжаренный кофе в Киеве, Украине
4
Свежеобжаренный кофе в Киеве, Украине

Каждый истинный ценитель такого бодрящего напитка как кофе, знает, что это напиток быстро портящийся. Конечно же, кофе растворимый вряд ли может, так сказать, постареть. При этом, такие покупки из любого супермаркета можно смело хранить и они не утратит свои ...

Кофе в зернах в Киеве, Украине с доставкой
4
Кофе в зернах в Киеве, Украине с доставкой

В последнее время у многим даже не верится, что покупка кофе является простым и легким процессом. Каталог нашего магазина предлагает купить кофе в зернах и выбрать сопутствующие комплектующие для создания уникального вкуса этого напитка исходя из желаний любителя ...