Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Чай, кава, какао  >  Кокосова олія (RBD coconut oil)

   Кокосова олія (RBD coconut oil)  (продам)

Ціна: договірна

Кокосова олія - рослинна олія, що отримується з копри. Традиційно застосовувалося в миловарінні, для виготовлення косметичних засобів, для приготування холодячих начинок у вафельні торти і у виробництві маргарину, поки на початку XXI століття не стало широко вживатися в кулінарії.

Що таке кокосова олія RBD?
RBD - це абревіатура, що описує, як переробляється олія і очищається воно або не очищається. Він означає рафіновану, вибілену і дезодоровану олію. Кокосова олія RBD отримана з копри, і воно так само добре, як рослинну олію. Він може протистояти високим температурам і не може легко зламатися в порівнянні з іншими оліями, також однією з найдешевших рослинних олій, доступних на ринку, і значно дешевше, ніж інші популярні рослинні олії, такі як кукурудзяна, соєва, рапсова і кунжутна олія. без смаку, без запаху, має високу температуру димоутворення (220 градусів за Цельсієм) і без коліру.

Часто виготовляється гарячим пресуванням свіжій висушеному м'якушу кокосового горіха. Рідше робиться методом холодного пресування висушеної копри. Цей метод більше щадний, що дозволяє зберегти усі корисні властивості олії, проте при цьому методі можна отримати не більше 10 цієї олії. Тому олії, отримані методом холодного пресування, дорожчі, але і корисніші.

Кокосова олія придатна для споживання, але велика кількість насичених жирних кислот сприяє підвищенню липопротеинов високої і низької щільності, а у поєднанні з високою калорійністю сприяє підвищенню ваги. Температура застигання 19-23 °C[1]. При нагріванні до 27 °C стає прозорим, рідким, солом'яно-жовтого кольору. Точка димлення у рафінованої кокосової олії складає 175 °C[2], що нижче чим у більшості олій, використовуваних в їжу (232 °C для кукурудзяного і соняшникового), що робить його менш придатним для фритюру і високотемпературного смаження.

Як і в ситуації з маслиновою олією, кокосова олія може виготовлятися як методом холодного віджимання, так і через нагрівання і рафінування - роль грає і те, що при механічному віджиманні з кокосової стружки витягається лише 10-12% жира, що істотно менше, ніж у разі маслинової олії і звичайних оливок. Отримана в результаті хімічної екстракції кокосова олія втрачає частину корисних властивостей, а також втрачає специфічний солодкуватий присмак і запах. Проте саме це і дозволяє широко використати рафіновану кокосову олію в харчовій промисловості.

Свідчення:
суха, роздратована, чутлива, така, що лущиться шкіра;
невеликі рани, тріщини, опіки;
до і після прийняття сонячних ванн;
проблемне, сухе волосся, чутлива шкіра голови;
підтримка здорової шкіри в нормі.

Олію кокоса застосовують при сухій, роздратованій, чутливій шкірі, що задубнула шкірі. Рафінована олія використовується для лікування ран. Олія широко застосовується в косметичній промисловості для приготування косметики, мила і засобів для волосся.
Олія Кокосового горіха утворює захисну плівку на поверхні шкіри, захищає, пом'якшує, розгладжує шкіру. Робить те, що зволожує, поживна, протизапальна дія.

Використання кокосової олії RBD
RBD є харчовою олією і використовується в харчових продуктах, таких як домашня кухня, комерційна обробка харчових продуктів, випічка і випічка. Деякі з них використали кокосову олію RBD для обсмажування з присмаком горіхового смаку і легким присмаком. Кінотеатри також використали цю олію для попкорна. І цей тип олії також використовується в косметичних, промислових і фармацевтичних цілях, таких як масажні олії, бальзами для тіла, бальзами для губ, лосьйони і мило для холодних процедур.

Олія упакована в короб, в твердому виді, 20кг. температура плавлення 23-24град.Ц. Мінімальна кількість для закупівлі 20кг

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Чай, кофе, какао"переглянути все
Kофе в капсулах illy
Предлагаем кофе в капсулах illy (18 капсул) для кофемашин напрямую из северной Италии под заказ
Кофе в зернах Lavazza Espresso Crema e Gusto (синяя)
Предлагаем один из самых популярных во всем мире кофе в зернах Lavazza Espresso Crema e Gusto
Kофе Gimoka Gusto Ricco
Предлагаем открыть для себя новый сорт кофе Gimoka Gusto Ricco напрямую из северной Италии под
Kофе в зернах Splendid Classico
Предлагаем незабываемый по вкусу и аромату кофе в зернах Splendid Classico напрямую из северной
Кава
Кава 100% арабіка в зернах 500г «Movenpik», «Сolombia», «Dallmayr prodomo» - 80 грн. Італійськ
Выбор между чаем и кофе
5
Выбор между чаем и кофе

Чай и кофе — это два самых популярных тонизирующих напитка, употребляемого человечеством во всем мире. В их состав входит много полезных для здоровья веществ. Среди приверженцев того или иного вида до сих пор не стихают споры о том, какой напиток все-таки лучше, ...