Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Ультразвукової та електромагнітний відлякувач шкідників Ximeite МТ-626, відлякувач мишей, тарганів, павуків

   Ультразвукової та електромагнітний відлякувач шкідників Ximeite МТ-626, відлякувач мишей, тарганів, павуків  (продам)

Цена:180 грн.

Відлякувач шкідників Ximeite МТ-626 розрахований на невеликі приміщення. Він абсолютно нешкідливий для людей і домашніх тварин.

Дана модель відрізняється від інших тим, що у неї подвійний принцип дії: ультразвукова та електромагнітна. Просто включіть прилад у розетку, і він почне діяти. Помітні результати спостерігаються вже через 2-3 тижні безперервної роботи. Ефективна дія поширюється на площі 10 кв. метрів.

Ультразвуковий та електромагнітний відлякувач шкідників легкий і невеликий. Є індикатори роботи ультразвуку: червоний і зелений світлодіод.

Збоку на приладі знаходиться кнопка перемикання. Встановивши її в положення «OFF» Ви отримаєте роботу електромагнітного поля. Якщо кнопка буде стояти в положенні «Fixed», буде постійно працювати ультразвук. Режим «Variable» забезпечує періодичне випромінювання ультразвукових хвиль, щоб не було звикання.

Електромагнітні та ультразвукові хвилі негативно впливають на центральну нервову систему шкідників. У них виникає почуття дискомфорту, занепокоєння, вони перестають їсти і розмножуватися і врешті-решт змушені покинути територію, на яку поширюється дія відлякувача.

Ximeite МТ-626 використовують в невеликих кімнатах, офісних приміщеннях. Він ефективний у боротьбі з тарганами, мухами, комарами, мурахами, мишами. Ви і не помітите, як від настирливих сусідів не залишиться і сліду. Чисто, нешкідливо, надійно.

Технічні характеристики:

• Площа дії: 10 кв. м

• Розміри: 8х9 см

• Живлення: 220 В

• Індикатор роботи: є

• Матеріал: пластик


Реклама

Объявления из рубрики "Потребительские товары" посмотреть все
Швабра с отжимом для уборки купить оптом
Швабры от 2,12$ до 3,95$. только птом. Прямые импортеры из Китвя. Гарантируем качество, а так же пре
массажный стол раскладной
высота стола 75 ширина 58 длина 158
Мундштуки Elenpipe оптом со Swarovski
ELENPIPE – производитель и оптовый поставщик мундштуков, а также большого ассортимента мундштук
Ящики для овощей
Ящики для овощей, (картофель, свекла, морковь, помидор, огурец). Ящики
православная автомобильная атрибутика, автомобильные иконы
Широкий выбор автомобильной православной атрибутики: подвески, крестики, четки, автомобильные т