Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Манікюр і педикюр  >  Манікюр! Укріплення, корекція, нарощення нігтів! Коломия/Львів!

   Манікюр! Укріплення, корекція, нарощення нігтів! Коломия/Львів!  (пропоную)

Ціна: 150 грн.

Дорогі дівчатка і жінки,  запрошую вас на якісний стійкий манікюр/гель лак/нарощення нігтів.  • Великий вибір кольорів!  • Стійкий манікюр на 3-4 тижні!  • Інструменти дезинфікуються і стерелізуються при Вас!  • Доступні ціни! * Манікюр (обрізний/комбінований - 50) , * з покриттям гель-лаком- 150,  * з укріпленням - 200,  * корекція нарощених нігтів - 250,  * нарощення нігтів - 300-350,  Дизайн не входить у вартість,  за дизайн додаткова плата 20-50 грн (залежно від складності) !  . Запис за тел.  0964741351 / 0951208428
Локація:  м. Коломия, р-н автостанції / м. Львів, в. Б. Хмельницького, 102.
Instagram:  @kostenko_lesya


Реклама

Оголошення із рубрики "Маникюр и педикюр"переглянути все
Студия Маникюра Nailberry Studio
8 ПРИЧИН ПОЧЕМУ ВАМ СТОИТ ОБРАТИТЬСЯ В СТУДИЮ МАНИКЮРА NAILBERRY:1. Удобное месторасположение. 
Наращивание ногтей. Акрил. Гель. Киев. м. Харьковская, Поздняки, Осокорки. В салоне и на дому.
НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. В Киеве. м. ХАРЬКОВСКАЯ. ПОЗДНЯКИ. ОСОКОРКИ. В салоне и на дом
Кабинет ногтевого сервиса СК Восход
Кабинет ногтевого сервиса на Победе СК Восход, Набережная победы 51, предлагает обрезной, аппар
Наращивание ногтей, покрытие гель-лак
Предлагаю услуги: - наращивание, коррекция ногтей (гель) - покрытие гель-лаком - маникюр
Курси манікюру та нарощування нігтів у Львові
У “Роял академії” у місті Львів працюють курси з манікюру та нарощування манікюру. Висок
Покриття гель- лаком та комбінований манікюрчик
2
Покриття гель- лаком та комбінований манікюрчик

Пропоную послуги покриття гель-лаком. Ціна 200грн. Телефон 0984584303-Катя

Курcи нігтьової майстерності
3
Курcи нігтьової майстерності

Для практикуючих майстрів:-курс Підвищення кваліфікації «Комбінований та Апаратний манікюр»;-курс «French color&classic»;-«Художній акварельний розпис».За короткий термін я ознайомлю тебе з основою, поділюсь готовити кейсами, які важливі для роботи майстра , ...

Майстер манікюру шукає клієнтів
2
Майстер манікюру шукає клієнтів

Сертифікований майстер манікюру, роблю з любовю бо живу цим ділом, прислуховуюся до кожного клієнта. Ціни не великі так як шукаю клієнтів , набираю клієнтську базу. Роблю на дому у місті Луцьк. Усі інструменти стералізовані , місто дизонфікується регулярно. https: ...

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно
1
Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та ...