Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Манікюр і педикюр  >  Курси манікюру та нарощування нігтів у Львові

   Курси манікюру та нарощування нігтів у Львові  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Роял академія  ( 02.11.2017)
Підприємство: Роял академія
Місцезнаходження: Україна, Львівська область, Львів
Дата публікації: 22.11.2017

У “Роял академії” у місті Львів працюють курси з манікюру та нарощування манікюру. Висока якість та демократичні ціни.  


Реклама

Оголошення із рубрики "Маникюр и педикюр"переглянути все
Манікюр
Манікюр - чистка; -покриття гель лаком; - дизайн нігтів; - френч; - укрі
Оригинальное наращивание Ногтей,Ресниц,Татуаж
Качественное наращивание ногтей    Я – мастер ногтевого сервиса, которая имеет стаж 8 лет! Я
Французский маникюр. Наращивание ногтей в Киеве. Гель. Акрил. м. Шулявская, Берестейская, Житомирская. Гарантия качества.
ФРАНЦУЗСКИЙ МАНИКЮР. НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. В Киеве. м. ШУЛЯВСКАЯ. БЕРЕСТЕЙСКАЯ. ЖИТО
Коррекция. Наращивание ногтей. Акрил. Гель. Киев. м. Крещатик, Дружбы Народов, Дарница. Низкие цены.
Профессионально. Качественно. Креативно. Business-French. Эксклюзивный дизайн. Аппаратный маник
Киев. Наращивание ногтей акрилом и гелем. м. Демеевская. Голосеевский. Аквариумный дизайн.
КИЕВ. НАРАЩИВАНИЕ НОГТЕЙ. Акрил. Гель. м. ДЕМЕЕВСКАЯ. ГОЛОСЕЕВСКИЙ р-н. Аквариумный дизайн.  М
Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій
4
Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій

Через 5 років роботи наш кабінет перетворився на повноцінну, професійну студію краси в Ірпені. Ми підібрали в нашу команду найкращих майстрів. А ще зробили лояльні ціни, які вразять вас, коли ви побачите результат від першої процедури. Все це ми зробили, щоб ...

Майстер манікюру шукає клієнтів
2
Майстер манікюру шукає клієнтів

Сертифікований майстер манікюру, роблю з любовю бо живу цим ділом, прислуховуюся до кожного клієнта. Ціни не великі так як шукаю клієнтів , набираю клієнтську базу. Роблю на дому у місті Луцьк. Усі інструменти стералізовані , місто дизонфікується регулярно. https: ...

Нарощування нігтів Закревского 101 Френч
10
Нарощування нігтів Закревского 101 Френч

Місце знаходження студії ЖК "Милославичі", Троєщина вул. М.Закревского, 101A.    Салон краси з дотриманням епідеміологічних вимог, пропонує послуги майстрів манікюру та 4-х етапну стерилізацію інструментів, яка дозволить Вам не переживати про своє здоров’я.    ...

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно
1
Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та ...