Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Посуд  >  Одноразовые гофрированные стаканчики

   Одноразовые гофрированные стаканчики  (продам)

Ціна: договірна

Предлагаем изготовить для Вас дешево и срочно от производителя одноразовые гофрированные стаканчики ёмкостью 110 мл, 175 мл, 185 мл, 250 мл, 340 мл и 400 мл (для горячих и холодных напитков). 

Гофрированный стаканчик для кофе изготавливается из картона с односторонней ламинацией и слоя волнистого картона. Цветные однотонные бумажные стаканчики, стаканчики цвета крафт и с Вашим индивидуальным дизайном. Капхолдеры для бумажных стаканов. Бумажный стакан не обжигает, хорошо держит температуру напитка, не передает температуру рукам, удобнее держать в руке, не деформируется при движении и переносе. Низкие цены и высокое качество! 
тел. 095-492-40-84

Реклама

Оголошення із рубрики "Посуда"переглянути все
Підставка під чайник велика
Оригінальна керамічна підставка для чайника красивого бордового кольору. Розмір: ≈
Кальция хлорид 100г
1 г CaCl2 достаточно на 10л молока Хлорид кальция может быть добавлен к молоку для
Дошка "Фантазія"
Оригінальна розписна дошка, на якій зображені розкішні квіти. Уточняйте, будь-ласка, кол
Продаются бокалы для солодового виски (175 мл)
Продаются бокалы для солодового виски (175 мл) Упаковка коробка (6шт) низки
Фляга мисливська "Гаварецька кераміка"
Незвичайна фляга, виготовлена з гаварецької кераміки, яку можна повісити на стіну.
Лінійка Стаканчиків паперових «Ретро»
7
Лінійка Стаканчиків паперових «Ретро»

«Я пам’ятаю твої капронові банти З інших дворів окупанти зірвали і понесли Я пам’ятаю твої заплющені очі Обличчя долонями, хочеш я увійду тобі в сни? Я пам’ятаю, вибач, я все пам’ятаю І біль ніяк не зникає,  я Замовляю Ще...»                                                    Арсен ...

Стакан бумажный 110 мл. XS 50шт.уп
1
Стакан бумажный 110 мл. XS 50шт.уп

В інтернет магазині одноразового паперового посуду Петрівка-Хорека можна недорого купити оптом одноразові стаканчики, білі для кави і з логотипом. Виробляємо паперові склянки і тарілки. Паперові стаканчики економлять наш час. Вони не б'ються, їх не потрібно мити ...

Одноразовые стаканы, Киев
1
Одноразовые стаканы, Киев

Производство и продажа бумажных стаканов (110,175,250,340,500). Брендирование. Расходные материалы и ингредиенты для кофеен. Решения для кухни и для уборки. Упаковка для фаст-фуда, для еды на вынос, соусники и контейнеры для суши. Цены указаны для ознакомления при ...

Стаканчики паперові різних розмірів
2
Стаканчики паперові різних розмірів

Стаканчики від Петрівка-Хорека, це не просто стаканчики для кави або чаю. Це  захоплюючий світ дизайнерського творіння. До вашої уваги білі паперові стакани з нашим стандартним дизайном, та паперові стакани з індивідуальним дизайном, як наприклад, наше ліричне ...