Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Посуда  >  Система вакуумного консервування «Вакс»

   Система вакуумного консервування «Вакс»  (продам)

Цена:160 грн.

Набір для вакуумного консервування Вакуумка

Пристрій вакуумного консервування Вакс ® - система зберігання продуктів та напоїв у вакуумі. Це просте , практичне, оригінальне і запатентоване рішення .

Вакс дає Вам можливість купувати більше продуктів  і зберігати їх з меншими втратами як вдома , так і в подорожі або на відпочинку.

Вакуумка зберігає свіжість будь-яких видів продуктів набагато довше , ніж при звичайному способі зберігання . Це відбувається тому , що при відкачці повітря різко скорочується кількість кисню в ємності , а це призводить до уповільнення окислювальних процесів, тобто псування продуктів .

Для виробництва Вакс використовуються перевірені матеріали найвищої якості.

 Вакуумна система Вакс - це система, що складається з вакуумного насоса , вакуумної кришки і Вашої ємності.

Створення вакууму - найбільш природний спосіб зберігання продуктів. При цьому зберігаються вітаміни і поживні властивості , продукти не втрачають своїх якостей !

Тривалість зберігання продуктів залежить від їх первісної свіжості. « Вакс » - система багатофункціональна . За багато років накопичено багатий досвід консервування продуктів. Виявилося , що вакуумні кришки успішно замінюють металеві кришки , якими користуються для консервування. Консервування, на відміну від зберігання свіжих і свіжоприготовлених продуктів , припускає термічну ( пастеризація , стерилізація ) обробку як продуктів , так і банок.

Простота , надійність , можливість використовувати одну кришку до 200 разів на протязі не менше 5 років - ось переваги закупорювання банок вакуумними кришками при консервуванні .

Після відкриття банки та вживання частини її вмісту , банку можна повторно закупорити вакуумною кришкою , щоб продукт довше зберігся. У цьому випадку продукти з режиму консервування переходять в режим зберігання .

Багаторічна практика показала , що не виникає жодних проблем при консервуванні таких продуктів як : компоти , соки , варення , кетчупи , лечо та багато іншого.

При консервуванні всіх видів продуктів банку необхідно недоливати до горловини на 3-4 сантиметри , тому що при відкачці повітря вакуумним насосом під кришкою створюється вакуум , внаслідок чого вода починає кипіти , пінитися і підніматися вгору. Вакуумування слід зупинити і повторити після того , як піна осяде. Трьох , чотирьох качків достатньо, щоб закупорити банку вакуумною кришкою. Не допускайте попадання рідини в насос.

Багато хто користується системою Вакс при консервуванні кілька років , вже звикли і забули про існування одноразових металевих кришок. До цієї системи треба підійти з розумом і навчитися нею користуватися.

А Ви готові до зручного сучасного методу консервування?

Порядок і особливості роботи з системою «Вакс»:

 • Перевірити банку на відсутність тріщин , сколів , раковин як на самій банці , так і на її шийці.

• Встановити кришку на горлечко банки.

• Щільно вставити насос в поглиблення кришки.

• Для створення вакууму необхідно за допомогою ручки переміщати шток вгору і вниз до упору. При консервуванні досить зробити від 3 -х до 6 -ти качків , а в режимі зберігання від 15 до 20.

• Для відкриття банки пальцем підніміть край клапана на кришці , внаслідок чого повітря з шумом проникне в банку , і кришка легко відкриється.

• У міру забруднення , а також у всіх випадках після консервування , насос необхідно промити теплою або гарячою водою , для чого відкрутіть гайку і вийміть шток з циліндра . У міру забруднення кришку необхідно промити , при цьому не допускається підчіплювати прокладку гострими предметами. Клапан легко виймається натисканням пальця.

• Якщо рух штока стає тугим , то насос необхідно розібрати , ретельно промити циліндр і манжету , і змастити її вазеліном.

• При тривалому зберіганні манжета насоса може загрубіти і втратити частково еластичність. Рекомендуємо потримати її в окропі кілька хвилин , але якщо це не допоможе , то її потрібно замінити.

• Для перевірки герметичності системи , рекомендуємо налити в банку воду з під крана , недоливу 3-4 см , накинути кришку і відкачати насосом з неї повітря . Потім перевернути банку догори дном. Якщо з під клапана кришки просочуються бульбашки повітря , значить кришка непридатна до використання. Але це трапляється вкрай рідко.

            Консервуйте зручно, зберігайте довше продукти, не втрачаючи їх корисних властивостей. А допоможе Вам в цьому система вакуумного консервування «Вакс».

Спробуйте, щоб іти в ногу з часом і своїми потребами!


Реклама

Объявления из рубрики "Посуда" посмотреть все
Терка с уникальной лазерной заточкой от Lux plastic
Двухсторонняя терка от Lux plastic изготовлена в Турции. Имеет уникальную лазерную заточку лезв
Набор антибактериальных металлокерамических ножей А-Плюс
Комплектация:  -нож для очистки овощей - длина лезвия 3" (7,62см)  -utility
Акция на формочки для варки яиц без скорлупы(6 шт. в наборе)
Компания ООО АКК Вариант проводит Акцию на формочки для варки яиц без скорлупы.  Покупатели, со
Акция-65% Гусятница (Ростер) 5л Peterhof + Подарок
ЗВОНИТЕ УЖЕ СЕЙЧАС !!! УСПЕЙТЕ КУПИТЬ СУПЕР ГУСЯТНИЦУ ! Утятница PETERHOF PH-157
Набор титановых ножей BS-9006 + Подарок Точилка
ПОСПЕШИТЕ КУПИТЬ КАЧЕСТВЕННЫЙ НАБОР НОЖЕЙ и получите ПОДАРОК ТОЧИЛКу ЗУБР.   Лезвие ножей сде
Производство и продажа кухонного инвентаря из пластика. Пластиковые подносы
3
Производство и продажа кухонного инвентаря из пластика. Пластиковые подносы

Пластиковая посуда получает все большее распространение благодаря своей низкой стоимости, которая сочетается с хорошей функциональностью. Всю пластиковую посуду можно разделить на две категории: одноразовая и многоразовая. В категории одноразовой посуды акцент ...

Хрустальная ваза. Производство СССР.
2
Хрустальная ваза. Производство СССР.

Хрустальная ваза. Производство СССР. Удобная для конфет и разных мелочейХрусталь высокого качества, ручная гравировка.Красивый плотный рисунок, алмазная игра граней.Вазочка в идеальном состоянии, в пользовании не была.Дефектов, сколов и т.д. нет. Высота примерно ...

Как продлить срок эксплуатации посуды из нержавеющей стали?
4
Как продлить срок эксплуатации посуды из нержавеющей стали?

Для начала, нам стоит сказать, что посуда из нержавеющей стали, хоть и является потенциально вечной посудой, но такой результат достижим только если сочетаются несколько факторов: изначально высокое качество изготовления посуды, бережное хранение и отношение к ...

Набор элитной посуды Новый Chinelli
5
Набор элитной посуды Новый Chinelli

Продаю,абсолютно новый набор элитной посудной утвари. Ориентировочная цена нового такого набора 4000 грн Послужит прекрасным подарком! http://presenta.com.ua/m47-gamma_chinelli