Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  Бухгалтерські та аудиторські послуги  >  Високоякісні бухгалтерські послуги для юр.осіб та ФОП: Київ та область.

   Високоякісні бухгалтерські послуги для юр.осіб та ФОП: Київ та область.  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Вера Голод  ( 17.06.2014)
Підприємство: Консалтинговая компания 'Злато-Консалтинг'
Місцезнаходження: Украина, Киев, бульвар Алексея Давыдова, 14
Дата публікації: 29.08.2014

Власники бізнесу! А скільки часу ви витрачаєте на бухгалтерську роботу, поїздки в податкову, звірки з клієнтами?
Чи хотіли б ви збільшити ваші прибутки, концентруючись на тому, що реально приносить вам гроші?

Я, фізична особа-підприємець, спеціалізуюсь на наданні високоякісних бухгалтерських послуг для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 
Я несу 100% матеріальну відповідальність за надані послуги.
Всі деталі нашої співпраці зазначаються в Договорі.
Високу якість моїх послуг вже підтвердили багато моїх клієнтів, даючи мені листи подяки та рекомендації. Я входжу в 10-ку кращих податкових спеціалістів України (за результатами конкурсу від ЕрнстЯнг). 
Маю тривалий практичний досвід роботи з клієнтами в багатьох галузях: оптова та роздрібна торгівля, послуги, будівництво, лізинг, виробництво, спрощена система оподаткування.
Зателефонуйте мені, щоб отримати безкоштовну консультацію. Я завжди відкрита для співпраці.


Реклама

Оголошення із рубрики "Бухгалтерские и аудиторские услуги"переглянути все
Транспортная лицензия Европейского Союза
Оформление транспортной лицензии наша компания  предлагает Вам услуги по быстрому решению всех
Кредиты от частных лц
Кредиты под залог авто, недвижимости от частных лиц 5% + хорошие условия. 096 7333225; 093 9815052 К
Постановка бухгалтерского и налогового учета
Меня зовут Людмила Вербицкая, я предоставляю постановку бухгалтерского и налогового учета для
Восстановление учета
Предоставляю услуги восстановления бухгалтерского и налогового учёта для ООО, ЧП, ОАО, ЗАО, СПД
Бухгалтерское сопровождение в Киеве
 Я Людмила Вербицкая, имея 18 лет опыта бухгалтером, предлагаю Вам услуги ведения бухгалтерск
Азовский центр бухучета Хороший бухгалтер Азов Ростов Батайск
2
Азовский центр бухучета Хороший бухгалтер Азов Ростов Батайск

 Азовский Центр бухучета "Хороший бухгалтер" оказывает бухгалтерские услуги любой сложности и услуги по регистрации индивидуальных предпринимателей и организаций в Азове, Батайске и Ростове. Налоговые вычеты, возмещение НДС, налоговые споры, бесплатные консультации ...

Бухгалтерское и юридическое обслуживание.
1
Бухгалтерское и юридическое обслуживание.

Профессиональные аудиторы, бухгалтера, юристы. Мы уже более 16 лет предоставляем нашим клиентам аудиторские, бухгалтерские, юридические услуги на высоком профессиональном уровне. Мы уверены, что наш опыт и понимание специфики бизнеса в разных отраслях являются ...

Бухгалтерские услуги и консультации в Киеве. Сдача отчетности
1
Бухгалтерские услуги и консультации в Киеве. Сдача отчетности

Компанія Consulting-Top надає професійні бухгалтерські послуги та консультації в Києві і по всій Україні. Кваліфіковані бухгалтери та аудитори проаналізують Вашу діяльність і нададуть необхідні послуги по здачі звітності. Діють системи Знижок !!! Більш детальну ...