Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Обладнання харчового виробництва  >  Аспіраційні установки, фільтри для борошномельних, круп'яних та комбікормових заводів

   Аспіраційні установки, фільтри для борошномельних, круп'яних та комбікормових заводів  (продам)

Ціна: 1 000 грн.
Підприємство: Вирченко Е.Н.
Місцезнаходження: вулиця Серьогіна, 17, Полтава, Полтавська область, Украина, 36000
Дата публікації: 15.07.2023

Надійні аспіраційні установки та фільтри для борошномельних, круп'яних та комбікормових заводів

Шукаєте ефективне рішення для контролю пилу та забруднень на вашому борошномельному, круп'яному або комбікормовому заводі? ГК Біоекопром має відповідь на ваші потреби! Ми є провідним виробником аспіраційних установок та фільтрів, які розробляються та виготовляються під замовлення з використанням спеціального тканинного матеріалу антистатик.

Фільтри для аспірації від ГК Біоекопром знаходять своє застосування в широкому спектрі галузей. Вони ефективно затримують пил, забруднення та інші шкідливі речовини у повітрі, забезпечуючи чисте та безпечне робоче середовище. Наші фільтри досконало працюють на борошномельних заводах, круп'яних підприємствах та комбікормових виробництвах, забезпечуючи надійний захист від пилу та забруднень.

Унікальність наших аспіраційних установок та фільтрів полягає в їхній високій якості, надійності та індивідуальному підході до кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожен завод має свої особливості та вимоги, тому ми виготовляємо наші продукти саме під ваші потреби. Ми використовуємо передові технології та європейські комплектуючі, щоб забезпечити вам найвищу якість та надійність.

Обирайте аспіраційні установки та фільтри від ГК Біоекопром і переконайтеся у їхній ефективності та продуктивності. Наші рішення дозволяють забезпечити оптимальні умови роботи, знижуючи ризик забруднення та підвищуючи якість вашої продукції.

Замовляйте аспіраційні установки та фільтри від ГК Біоекопром прямо зараз та отримайте надійність, якість та безпеку для вашого виробництва. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції та надаємо гарантію на два роки.

Реклама

Оголошення із рубрики "Оборудование пищевого производства"переглянути все
Холодильна шафа Технохолод 1000 б/в, холодильна шафа двохдверна глуха б в
Холодильна шафа на 950 літрів корисного об'єму розміром: висота 195 см, довжина 132 см, ширина 75 см
Подрібнювач спецій електричний Hurakan HKN-SG400
Характеристики подрібнювача спецій Hurakan HKN-SG400: Матеріал механізму та корпус
Натуральні молочні продукти
Молочні продукти домашнього виробництва. Молоко, кефір, сир, сметана, масло. Завжди свіже, натуральн
Сыродельная ванна 5 тонн
Сыродельная ванна 5 тонн 90 тыс.грн.
Сыродельные ванны 2,5 т
Сыродельные ванны 2,5 т, б/у, по 50 тыс.грн.