Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Будівельні матеріали в магазині «Berger-Seidle»

   Будівельні матеріали в магазині «Berger-Seidle»  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин «Berger-Seidle»
Місцезнаходження: вул. Грушевського, 42, Дрогобич, Львовская область
Дата публікації: 25.07.2021

Дерево в оздоблені внутрішнього простору житлових та комерційних обертів використовується досить активно. Особливо доречною є деревина в якості покриття для підлоги, адже дошки чи паркет виглядають дорого, актуально та красиво. Крім того підлога з натурального дерева має найкращі екологічні характеристики та нею зручно користуватися. До прикладу, таке покриття порадує своєю терморегуляцією: взимку його поверхня набагато тепліша ніж у випадку виготовлення з інших матеріалів, а влітку – тепліша. А наявність дуже великої різноманітності сортів та видів деревини дозоляє розгулятися фантазії дизайнерів при створені підлоги.

Переваги оздоблення інтер’єру деревом можна описувати досить довго, але є в деревини і свої мінуси. Найперше це вразливість перед небезпечними факторами активної експлуатації. Цей матеріал боїться вологи, шкідників та активного механічного контакту. Тому дерев’яні поверхні потурбують обробки одразу після встановлення та подальшого періодичного догляду на протязі існування конструкції. Початкова обробка подібного штибу полягає в нанесенні шару спеціального покриття. Якщо використати потрібний засіб з арсеналу лінійки торгової марки Berger-Seidle, то гарантовано буде досягнута не тільки основна мета – захист деревини, але й додаткова – покращення кольору чи презентації фактури волокон.

На поличках магазинів сьогодні можна знайти багато засобів для захисту чи оздоблення деревини. Це може бути лак, віск, мастика, масло чи фарба. Вибір необхідно базувати на декількох факторах: вид, фактура та твердість матеріалу, призначення конструкції та ступінь агресивності присутніх небезпечних факторів. Якщо мова йде про обробку дерев’яних поверхонь в житлових приміщеннях, то є сенс віддати перевагу німецьким засобам Berger-Seidle. Адже вони є нетоксичними, афективними та максимально стійкими. Це продукт компанії, що має статус одного з найавторитетніших виробників засобів для догляду за деревиною в масштабі цілого світу. А наявність безпосередньо в Україні власного представництва та інтернет-магазину максимально спрощує для замовника процес покупки цього німецького продукту.

Інші оголошення автора

Оголошення із рубрики "Стройматериалы и конструкции"переглянути все
Продам Булирьян,новы,заводской,универсальный
Печи Булерьян на дровах длительного горения с с завода производителя " UGM " с доставкой
Самоклеющиеся декоративные 3D Панели для стен
Новинка - декоративные 3Д стеновые панели. На самоклеящейся основе. Изготовлены из вспен
Продам вторичный щебень, щебень б/у, Харьков
Купить вторичный щебень — выгодное и экономически оправданное решение. Этот стройматериал производят
Услуги буро-крановой машины БКМ-420, Днепр
Предоставляем услуги ямобура — буро-крановой установки на базе трактора Т-150. Глубина б
Продам настоящую венгерскую черепицу для крыши Чардаш (Csardas)
Продам черепицу 100 % оригинал Состояние- б.у. Общее кол-во   более 400  м.кв. Производит