Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Лісо-пиломатеріали  >  Брус  >  Брус будівельний клеєний і масив з термодерева

   Брус будівельний клеєний і масив з термодерева  (продам)

Ціна: договірна
Автор: Андрей  ( 07.02.2017)
Підприємство: Термообробка
Місцезнаходження: Україна, Волинська область, Луцьк
Дата публікації: 17.05.2024

Термодерево - це 100% натуральний масив. Кожна дошка неповторна і унікальна, як і всі, що створює природа. Термообробці піддають різні породи: м'які (ялина, сосна, липа, кедр) і тверді (ясен, дуб, бук), тому саме поняття «термодеревина» неповне, потрібно уточнювати яка саме порода вам пропонується.
Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів, при будь-яких перепадах вологості і температури навколишнього середовища, поліпшується в 10-15 разів по відношенню до необробленої деревини. Це означає, що виріб з термообробленого дерева з часом не деформується (не розбухає, не всихає, не викривлюється) при будь-яких зовнішніх впливах - опади, підвищення / пониження температури.
Широка сфери застосування термодеревини обумовлена трьома основними властивостями матеріалу: довговічністю, низькою гігроскопічністю і розмірною стабільністю. Важливо відзначити, що в деяких областях унікальним стає поєднання декількох або всіх перерахованих властивостей.
- Термооброблена деревина, завдяки стійкості до атмосферних впливів, підходить для вуличних конструкцій, ландшафтного дизайну, будівництва мостів, причалів, облицювання водних каналів.
- Одна з найбільш популярних сфер застосування термодеревини - облицювання фасадів будинків, в тому числі в складі готових панелей в дерев'яному житловому будівництві.
- Внаслідок естетичності зовнішнього вигляду, даний матеріал часто використовується дизайнерами для внутрішньої обробки. З термодеревини виготовляють дерев'яні плитки для санвузлів і кухонь, які можуть стати хорошою альтернативою холодній кахельній плитці. Матеріал використовується також для виготовлення цілісних ванних і раковин, для комплексної внутрішньої обробки саун.
- Стабільність геометричних розмірів і стійкість до зовнішнього середовища сприяє використанню термодеревини у виробництві меблів, віконних рам, дверей, паркетних підлог, декінга.
Розміри бруса: 170х170х4000 мм. Ціна 3700 грн./шт.


Реклама

Оголошення із рубрики "Брус"переглянути все
Drevo-Kharkiv - пиломатеріали від українського виробника
Налагоджена швидка доставка по місту Харків та по області. Якісні та екологічні пиломате
Топливные Пеллеты, Брикеты от производителя Недорого
Компания Дрова Киев специализируется на продаже топливных пеллетов.
Продажа пиломатериалов Недорого
Компания Дрова-Киев предлагает продажу высококачественных пиломатериалов. У нас пр
Брус дуба, брусок дубовый
Производим брус дубовый свежеспиленный. Брусок дубовый для производства щитов.  Длина до
Производим оконный брус и доску из ДуБа
Производим по Вашим чертежам, эскизам и проектам; Изделия клееные и пиломатериалы из ДУБА Изготав