Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Лакофарбова продукція  >  Види лаків для паркетного покриття

   Види лаків для паркетного покриття 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин «Berger-Seidle»
Місцезнаходження: вул. Грушевського, 42, Дрогобич, Львовская область
Дата публікації: 30.09.2021

Дерев'яний паркет є, напевно, одним з найкращих підлогових покриттів. Виглядає він дуже красиво і до того ж його справедливо відносять до найбільш екологічно чистих матеріалів. Але для того, щоб паркет міг служити довгі роки, його потрібно ретельно обробити спеціальним складом, в якості якого зазвичай використовують лаки.

Промисловість пропонує велику кількість найрізноманітніших видів лаків, які відрізняються один від одного за своїми робочими характеристиками. Підібрати відповідний лак можна на сайті компанії Berger-seidle.

Які бувають лаки

  1. Відмінним універсальним покриттям підлоги є лакувальна грунтовка. Цей склад призначений для грунтування поверхні. Він міцний і добре перешкоджає проникненню вологи, прекрасно зберігає текстуру дерева.
  2. Водорозчинні лаки випускаються зазвичай в двох варіантах: з розчинником і без розчинника. Склад не має запаху, добре просочує структуру деревини, є пожежобезпечним. З недоліків даного матеріалу можна відзначити той факт, що його зносостійкість залишає бажати кращого. До того ж для його використання необхідний спеціальний інструмент.
  3. Поліуретанові лаки з акриловою або уретановою основою мають досить міцне зчеплення з поверхневим шаром основи. Мають відмінну зносостійкість. Також безводним складам не потрібна попередня грунтовка. Вони мають високу швидкість висихання, стійкість до вологи і еластичність.
  4. Алкідні лаки виготовляються на натуральних смолах. Це допомагає швидкому проникненню в структуру деревини, що сприяє збереженню і підкресленню краси даного матеріалу. Зазвичай використовуються для обробки меблів тому як від частого і інтенсивного зовнішнього впливу швидко приходять в непридатність.
  5. Найбільш стійкими є лаки на формальдегідній основі. Вони відмінно поєднуються з будь-якими підлоговими покриттями, їм не страшні температурні перепади і вологість. Даний склад прекрасно підходить в якості матеріалу для остаточної обробки підлоги. Йому не потрібно грунтувальна основа і наноситься він будь-якими відповідними інструментами.


Оголошення із рубрики "Лакокрасочная продукция"переглянути все
Краска для бассейна
Эластосил БСвойства: ·      исключительная влагостойкость к длительному воздействию морской, 
Венецианская штукатурка Veneciano
Акриловая венецианская штукатурка, которая имитирует срез мрамора с едва заметными, расп
Жидкий металл медь
высококачественное, декоративное покрытие на основе металлического порошка, предназначен
Декоративная штукатурка MikroZement 600
Сухая декоративная смесь для создания системы покрытий MikroZement (фракция 200). Наноси
Краска по металлу
Качественная краска по металлу.  Предотвращает коррозию. Придаёт эффектный эстетический вид. Использ