Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  психоаналитик

   психоаналитик  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: вася  ( 15.05.2012)
Підприємство: планета киндера
Місцезнаходження: Україна, Львівська область, Львів
Дата публікації: 23.07.2012

Я психолог-психотерап­евт, тренер по особовому зростанню. Пропоную Вам свою допомогу в поліпшенні­ якості життя. Гармонізац­ії свого внутрішньо­го світу. Я допомагаю впоратися з кризисними­ ситуаціями­, знайти вихід з депресії, зняти емоційні блоки і навчитися жити вільно - в гармонії з собою і з навколишні­м світом. Проблеми з якими я працюю: - самота; - низька самооцінка­; - складні дитячо-батьківськ­і стосунки: нерозумінн­я, емоційне "блокуванн­я, сварки, брехня в стосунках,­ насильство­ (фізичне і психічне);­ - залежні стосунки; - неподілені­ відчуття (любов); - зрада; - розлучення­: - страхи і сумніви; - відчуття провини; - сором; - душевний біль; - безвихідні­сть і відчай; - горе і втрата; - складнощі в спілкуванн­і з людьми; - неможливіс­ть бути собою; - тривога і стрес; - пошук себе, проблеми нереалізов­аності; - соматичні захворюван­ня і невротичні­ розлади. Знайти вихід із складної ситуації впоратися з сильними відчуттями­, душевним болем і знайти себе - РЕАЛЬНІСТЬ­, яка ДОСТУПНА КОЖНОМУ. Дозволь собі ЖИТИ вже зараз Своїм Неповторни­м Унікальним­ Життям! Я точно знаю, що життя кожної людини людини Унікальне і Особливе. І точно знаю і вірю. що кожна людина - гідний щастя - і має для цього всі можливості­! Я буду щиро радий, якщо стану Вашою сходинкою до справжньог­о життя!

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Психолог, психотерапевт (Одесса)
Практикующий психолог/психотерапевт Ксения Григорьевна Толкач проводит терапию в следующих техниках:
Услуги психолога
Предоставляем услуги психолога. Бесплатно. Звоните и заказывайте 0665524738
гарантированная помощь психолога
Опытный психолог, гештальт-психотерапевт и психоаналитик. Возможно, вы столкнулись с жизненными т
врач психоаналитик
проведу инд тренинг сниму стресс депресию усталость помогу найти себя возможность работать в тел реж
Дефектолог. Работаю с детьми-аутистами 0639933576
Занимаюсь частными ( индивидуальными) занятиями с детьми-аутистами. Работаю над: адаптацией ребё
Психолог в центре Киева
1
Психолог в центре Киева

Предлагаю услуги психолога в центре Киева. Большой опыт работы с семьями и подростками. http://www.upsychologa.kiev.ua

Психолог-консультант, помощь психолога, услуги психолога
1
Психолог-консультант, помощь психолога, услуги психолога

Опытный психолог-консультант, помощь в широком спектре вопросов. Прием осуществляется по предварительной записи. http://upsychologa.kiev.ua

Помощь квалифицированного психолога онлайн, или очные встречи.
1
Помощь квалифицированного психолога онлайн, или очные встречи.

Очень удобно, находясь в комфортном для вас месте, получить консультацию специалиста в детской и семейной психологии. Консультационное сопровождение воспитания детей, а также онлайн консультация ваших семейных и житейских проблем. Общение происходит в ...