Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  ЦИНК - Лінія мiнеральних добрив Partner. Микроудобрения минеральные

   ЦИНК - Лінія мiнеральних добрив Partner. Микроудобрения минеральные  (продам)     ЦИНК НИТРО N23+S8+Zn5%

Ефективний комплекс, до складу якого входить 50 г/кг чистого цинку у хелатній формі (EDTA), азот та сірка. Призначений для швидкого усунення дефіциту цинку у сільськогосподарських культур. Завдяки цинку підвищується синтез сахарози, крохмалю, загальний вміст вуглеводів і білкових речовин. Застосування цинкових добрив збільшує вміст аскорбінової кислоти, сухої речовини і хлорофілу. При цьому відзначається зниження ураженості рослин грибковими захворюваннями. Висока концентрація азоту та сірки покращує накопичення білку, завдяки чому рослина здатна максимально засвоїти всі необхідні елементи живлення, зокрема цинк. Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ЦИНК НИТРО необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ЦИНК НИТРО головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи.

Сірка у ЦИНК НИТРО в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Загальні норми внесення:

ЦИНК НИТРО – 1-2,5 кг/га

     ЦИНК БАЛАНС NPK13.25.9 + S5,4 + Mg1,5 + Zn2% + Mn0,156 + Cu0,15 + Fe0,156 + 17AMK0,6

Комплекс містить 20г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17 амінокислот. 

Завдяки насиченому складу рослини отримують збалансоване живлення, а амінокислоти регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату, попереджують стресові фактори, або знімають їх наслідки.

Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ЦИНК БАЛАНС необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ЦИНК БАЛАНС головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи.

Фосфор у ЦИНК БАЛАНС покращує ріст та розвиток рослини на початкових фазах, особливо при дефіциті цього елемента.

Магній у ЦИНК БАЛАНС є складовою хлорофілу. Приймає учать в обміні азоту, фосфору та синтезі білків.

Сірка у ЦИНК БАЛАНС в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Амінокислоти у ЦИНК БАЛАНС попереджують стресові фактори, регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату.

Мікроелементи у ЦИНК БАЛАНС Марганець приймає учать в процесі фотосинтезу, білковому та вуглеводному метаболізмах. Мідь активує вуглеводний та білковий обміни, покращує засвоєння азоту. Залізо покращує утворення хлорофілу, фотосинтез та синтез білків.

Загальні норми внесення:

ЦИНК БАЛАНС – 1,5-3 кг/га


      ЦИНК МАКСИ N7+S6+Zn10%+Mg

Добриво з найвищою концентрацією чистого цинку в хелатній формі (EDTA) – 100г/кг. Завдяки достатній кількості азоту та сірки у складі, засвоєння цинку відбувається швидше та ефективніше, стимулюються ростові і регенеративні процеси в рослинах. Стійкість рослин до бактеріальних та грибкових захворювань зростає. Магній виступає транспортером фосфору в рослині. Це необхідно для поділу клітин і утворення протеїнів. Він активізує ферменти, прискорює утворення вуглеводів, сприяє обміну речовин в клітинах. Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ЦИНК МАКСИ необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ЦИНК МАКСИ головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків - які транспортують мікроелементи.

Сірка у ЦИНК МАКСИ в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Магній у ЦИНК МАКСИ є складовою хлорофілу. Приймає учать в обміні азоту, фосфору та синтезі білків.

Загальні норми внесення: 
ЦИНК МАКСИ – 1-2 кг/га


Реклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
БОР Nitro N11+B15%+S4,5 Комплексне добриво PARTNER. Микроудобрение.
Нормы внесения: 0,75-1,5 кг/га СОСТАВ:-  150 г/кг чистого бора, азот и сера. Сочетание
Комплексне добриво PARTNER ENERGY. Аминокислоти + стимулятор росту (бурштинова кислота).
Загальні норми внесення: Листкове підживлення: 1,5-3 кг/га (150-400л робочої рідини).NPK20.20.20+S+
PARTNER БОР - микроудобрения минеральные, мiкродобрива мінеральні
- Комплексное удобрение BOR BALANCE NPK 14.10.12+B7,5+S10+AMK0,6 BOR BALANCE - это инновационны
PARTNER ЦИНК Хелат, Лінія мiнеральних мiкродобрив
PARTNER ZINC - нова лінія в асортименті PARTNER™ д
Калий кремнефтористый.
продам калий кремнефтористый