Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  PARTNER ЦИНК Хелат, Лінія мiнеральних мiкродобрив

   PARTNER ЦИНК Хелат, Лінія мiнеральних мiкродобрив  (продам)


PARTNER ZINC - нова лінія в асортименті PARTNER™ до якої входить три продукти, що містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), яка є найкращою для засвоєння рослинами. Продукти цієї лінії швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах.

Цинк необхідний для функціонування основних ферментативних систем рослини: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.


- Комплекс Цинк Баланс - Zn2%:

Комплексне добриво ZINC BALANCE NPK 13.25.9 + S 5,4 + MgO 1,5 + Zn 2 + Mn 0,156 + Cu 0,15 + Fe 0,156 + AMK 0,6
Комплекс містить 20г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17 амінокислот.
Завдяки насиченому складу рослини отримують збалансоване живлення, а амінокислоти регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату, попереджують стресові фактори, або знімають їх наслідки.
ZINC BALANCE – 1,5-3 кг/га

- Комплекс Цинк Нитро - Zn5%:

Комплексне добриво ZINC NITRO N 23+S 8+Zn 5
Ефективний комплекс, до складу якого входить 50 г/кг чистого цинку у хелатній формі (EDTA), азот та сірка. Призначений для швидкого усунення дефіциту цинку у сільськогосподарських культур. Завдяки цинку підвищується синтез сахарози, крохмалю, загальний вміст вуглеводів і білкових речовин. Застосування цинкових добрив збільшує вміст аскорбінової кислоти, сухої речовини і хлорофілу. При цьому відзначається зниження ураженості рослин грибковими захворюваннями. Висока концентрація азоту та сірки покращує накопичення білку, завдяки чому рослина здатна максимально засвоїти всі необхідні елементи живлення, зокрема цинк. Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.
ZINC NITRO – 1-2,5 кг/га

- Комплекс Цинк Макси - Zn10%:

Комплексне добриво ZINC MAXI N 7+S 6+Zn 10+MgО 3
Найвища концентрація чистого цинку в хелатній формі (EDTA) 100г/кг. Завдяки достатній кількості азоту та сірки , засвоєння цинку відбувається швидше та ефективніше, стимулюються ростові і регенеративні процеси в рослинах. Стійкість рослин до бактеріальних та грибкових захворювань зростає. Магній виступає транспортером фосфору в рослині. Це необхідно для поділу клітин і утворення протеїнів. Він активізує ферменти, прискорює утворення вуглеводів, сприяє обміну речовин в клітинах. Повністю розчиняється у воді, без осаду, для листових обробок.

ZINC MAXI – 1-2 кг/га
Реклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
Калий виннокислый 0.5-водный.
продам калий виннокислый 0.5 водн.
Аммони тетрафторборат(борфтористый)
продам аммоний тетрафторборат
м-Фенилендиамин.
продам м-фенилендиамин темн.
Флюс АФ-4А
продам флюс аф 4 а
NPK 20.20.20+S+Mg+МЕ+17АМК+бурштинова кислота, Комплексне добриво PARTNER
Універсальний комплекс, який може використовуватись протягом усього періоду вегетації.