Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  NPK 35.10.10+S+Mg+МЕ Комплексне добриво PARTNER

   NPK 35.10.10+S+Mg+МЕ Комплексне добриво PARTNER  (продам)


Стартовий комплекс, рекомендується на ранніх стадіях вегетації, коли потреба в азоті велика. Висока концентрація азоту в поєднанні з сіркою та магнієм покращує накопичення білку, в свою чергу білок покращує транспорт мікроелементів в рослині. Рекомендовано для всіх культур.
Загальні норми внесення:

• Листкове підживлення: 1,5 - 3 кг/га (150 - 400 л води робочої рідини).
• Фертигація: 2-8 кг/га (150-400 л води робочої рідини) на добу.
Для розсади норми зменшуються в 2 рази.

NPK 20.20.20+S+Mg+ME
NPK 13.40.13+S+Mg+МЕ
NPK 9.12.35+S+Mg+МЕ
NPK 3.9.40+S+Mg+МЕ
NPK 35.10.10+S+Mg+МЕ

Лінія PARTNER STANDARD
являє собою базову та універсальну лінію добрив, яка була розроблена для всіх видів культур.
 Окрім основних елементів живлення (NPK), до складу всіх комплексів входять такі важливі мезоелементи як сірка та магній, а мікроелементи їх доповнюють. В результаті рослина постійно отримує збалансоване живлення, яке є фундаментом для отримання високого та якісного врожаю.

PARTNER STANDARD - це перевірене часом комплексне рішення для всіх видів культур, від зернових та олійних, до овочевих та плодово-ягідних. Лінія призначена, в першу чергу, для краплинного зрощення, але може використовуватися і в усіх інших системах поливу. Широкий асортимент лінії дозволяє розробити оптимальну технологію живлення для будь-якої культури, адаптувати її під кліматичні умови регіонів та при необхідності вчасно скоригувати. Застосування добрив PARTNER STANDARD дозволяє досягти максимальних результатів при помірних витратах.
Переваги добрив PARTNER STANDARD і завдання, які вони вирішують:

Збалансованість основних елементів живлення (NPK). Кожен комплекс розроблений таким чином, що на протязі всього періоду росту рослина отримує азот, фосфор і калій в необхідних пропорціях для кожної стадії вегетації.
Важливість мезоелементів в живленні (S та MgO). У всіх продуктах лінії STANDART знаходиться 2,5% легкорозчинного магнію (MgO) та висока концентрація легкорозчинної сірки (S), що дозволяє уникнути появу дефіциту цих мезоелементів.
Універсальність в сфері застосування. Добрива PARTNER STANDARD підходять для всіх видів культур: зернові, технічні, олійні, овочеві, плодово-ягідні, квіткові, декоративні та ін.
Універсальність в способі застосування. Всі добрива PARTNER™ повністю водорозчинні, без осаду, не містять хлор та інші шкідливі домішки. Це дозволяє застосовувати їх для краплинного поливу та для листових обробок, отримуючи в кожному випадку стабільно високу ефективність.
Оптимізація рН робочого розчину. Добрива PARTNER™ знижують рН робочого розчину до оптимальних показників – рН 6,5-7,5, що дозволяє рослинам швидше засвоювати поживні речовини.
Сумісність добрив з більшістю ЗЗР. Науково доведено, що добрива PARTNER™ сумісні з більшістю ЗЗР. Це дозволяє підвищити ефективність використання агропрепаратів та зменшити виробничі витрати.
Високі показники врожаю. Завдяки високій ефективності роботи добрив лінії PARTNER STANDARD, збалансованому живленню та гармонійному розвитку рослин показники врожайності та якості вирощеної продукції значно збільшуються.
Мінімальні показники нітратів. Кожна складова добрив лінії PARTNER STANDARD знаходиться в легкодоступній формі, а їх співвідношення підібране таким чином, що у вирощеній продукції показники нітратів мінімальні. Також зменшення нітратів відбувається за рахунок швидко доступної сірки (S), яка в свою чергу забезпечує процес перетворення нітратного азоту в амінокислоти.


Реклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
БОР Maxi Минеральное удобрение В21% PARTNER
BOR Maxi - это эталонный продукт как по концентрации бора, так и за его качеством. Бор представлен в
Для чего используют минеральные удобрения
Цветоводы, огородники, садоводы и другие любители растений знают, что почвенному слою об
Урожай Ягодные - Микроудобрение
Урожай Ягодные - органо-минеральное удобрение для подкормки ягодных культур. Состав у
Урожай Хвойные - Микроудобрение
Урожай Хвойные - органо-минеральное удобрение для подкормки хвойных декоративных растений.
Поставки удобрений в промышленных объемах UAPG
Сульфат амонію гранульований (амоній сірчанокислий) 10500 грн./т.  Суперфосфат потрійний TSP P