Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Квартири, кімнати  >  Однокімнатна квартира під Києвом. 24 000 у.о.

   Однокімнатна квартира під Києвом. 24 000 у.о.  (продам)


Однокімнатні квартири під Києвом. Київська область, Бориспільський район, с.м.т. Ревне. 15 км до Києва, вдале планування, всі комунікації, стан після будівельників. Індивідуальне газове опалення. Зручна транспортна розв’язка, паркова. Школа, дитячій садок, магазини, ліс, природа поруч. 15-20 хвилин до метро Бориспільська м. Києва, 10 хвилин до міста Бориспіль. Будинок здано в експлуатацію, всі необхідні документи для продажу в наявності. 24 000 у.о. 0506499739

Реклама

Оголошення із рубрики "Квартиры, комнаты"переглянути все
продаётся 2-я квартира!
Срочная продажа! 2-я квартира переделанная под 3-х(3-я комната под гостинную 15,8 кв.м,проходная с
Квартира в Трускавце. Срочно. Не дорого
!-я квартира. общ. пл. 36,6, 7/9эт. не угловая. Теплая, окна во двор. Требуеться ремонт.
Продаю комнату в Московской области 70 км от МКАД, цена 650 т.р.
Орехово-Зуевский район, г. Куровское, ул.Кирова, 1/5 пан., площадь комнаты 11 кв.м., кухни 8 кв.м, л
продаётся 2-я квартира!
продаётся 2-я квартира! Харьковский массив, ул. Тростянецкая, 6 этаж, 60/40/11 кв.м. евроремонт,
Квартира с панорамой моря в Одессе (048) 722-000-1
Квартира находится в элитном малоквартирном клубном доме, расположенном на закрытой охраняемой терри
Продам однокімнатну квартиру по вул. Кравчука
1
Продам однокімнатну квартиру по вул. Кравчука

Продам однокімнатну квартиру по вул. Кравчука, 4/9ц, новобудова, здана, 50кв.м., дахова котельня, пластикові вікна, лічильники, євроремонт, с/в сучасна плитка, лоджія засклена . Ціна 42000 у.о. www.imperia.lutsk.ua

Продам однокімнатну квартиру по вул. Ш.Руставелі
1
Продам однокімнатну квартиру по вул. Ш.Руставелі

Продам однокімнатну квартиру по вул. Ш.Руставелі, 4/9ц, 38,8кв.м., косметичний стан, кімната з нішею, пластикові вікна, с/в разом, плитка, лічильники, балкон засклений кухня 8кв.м. 28 000у.о. www.imperia.lutsk.ua

Продам однокімнатну квартиру в новобудові
1
Продам однокімнатну квартиру в новобудові

Продам однокімнатну квартиру в новобудові, в привозальному районі,по вул.Арцеулова ,площа 52м.кв.. автономне опалення, стяжка, штукатурка, пластикові вікна, будинок вже заселений, затишне місце розташування. Ціна 36000уо. www.imperia.lutsk.ua

Продам однокімнатну квартиру в новому будинку
1
Продам однокімнатну квартиру в новому будинку

…..Продам однокімнатну квартиру в новому будинку, по вул.Шевченка (р-н «Нова лінія»,площа 35 м.кв., хороший ремонт, пластикові вікна, лічильники, дахова котельня. Ціна 28000у.о. www.imperia.lutsk.ua

Квартиры от застройщика в Киеве
4
Квартиры от застройщика в Киеве

Если вам необходима новая квартира от застройщика в Киеве по выгодной цене, переходите на веб-сайт http://lvivsky.com.ua и ознакомьтесь с самыми выгодными предложениями. Поскольку для множества людей, которые находятся в поиске недвижимости для проживания самостоятельно ...