Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Стоматологія  >  Пародонтологія

   Пародонтологія  (пропоную)

Ціна: договірна

«Стоматології від А до Я» використовується широкий арсенал сучасних методів діагностики та лікування захворювань пародонту, в тому числі безпечна неінвазивна терапія Vector, діагностика та лікування за допомогою апарату Perioscan, і застосування лазерних технологій. Метою лікування є повне усунення запалення, відновлення анатомічних структур і фізіологічних функцій пародонту, а також підтримка досягнутого лікувального ефекту. м. Луцьк, проспект Відродження, 7.

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Стоматология"переглянути все
салфетки медицинские (нагрудники для пациента)стоматологические
Стоматологические салфетки,трехслойные для пациента содержат непромокающую основу, надежно защи
Ендодонтія в Стоматології від А до Я
У «Стоматології від А до Я» ендодонтії приділяється особлива
Стоматологічний кабінет від А до Я
Стоматологічний кабінет від А до Я пропонує повний спектр стоматологічних послу
Имплантация зубов в Москве
Сейчас спасти частично разрушенные зубы не составляет труда. Для решения проблем достаточно будет пр
Акция в стоматологии
Акция в стоматологической клинике "Кебот-нью"!С 1по 30ноября  пломбы от 150 грн.Консульт
Все виды стоматологических услуг в Харькове
1
Все виды стоматологических услуг в Харькове

Стоматологическая клиника в Харькове - все виды стоматологических услуг - Мы помогаем: Если зуб болит. Диагностика Лечение зубов. Лечение десен . Удаление зуба. Если зуб разрушен. Имплантация зубов. Протезирование зубов. Реставрация зубов. Чтобы зубы не ...

Услуги стоматологии в Воронеже
4
Услуги стоматологии в Воронеже

Если вам нужна максимально надежная стоматология в Воронеже, просто переходите по ссылке: vashdoctord.ru. Смотрите на сайте детальную информацию об услугах, врачах и условиях сотрудничества и оформляйте ваши заявки максимально просто и выгодно в режиме онлайн. ...

Відбілювання зубів Всього 1100 грн. +Поверхнева чистка Безкоштовно. обох щелеп
1
Відбілювання зубів Всього 1100 грн. +Поверхнева чистка Безкоштовно. обох щелеп

Відбілювання дозволяє повернути натуральний колір вашим зубам або змінити його на кілька тонів. Плюси чистки: своєчасна чистка зубів допомагає запобігти розвитку інших захворювань; буде приємно відновити білосніжну усмішку; покращується загальний стан зубів. ...