Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Стоматологія  >  Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я»

   Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я»  (пропоную)

Автор: Микола  ( 23.01.2015)
Підприємство: Стоматологія від А до Я
Місцезнаходження: Україна, Київ
Дата публікації: 09.07.2015


Стоматологія від А до Я пропонує послуги зуботехнічної лабораторії. Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я» спеціалізується на виготовленні кераміки, металокераміки, прес кераміки, вінірів, фарфорових коронок, знімному протезуванні всіх видів протезів нейлонових чотирьох видів. Працюємо на замовлення. У лабораторії «Стоматології від А до Я» досвідчені фахівці, зубні техніки виготовлять або відремонтують будь-який зубний протез в найкоротший термін.



Реклама

Оголошення із рубрики "Стоматология"переглянути все
стоматология .Зубные протезы
Стоматологія .  Допоможемо врішити пролеми з Вашими зубами , виготовимо  зубні протези .Знімні
салфетки медицинские (нагрудники для пациента)стоматологические
Стоматологические салфетки,трехслойные для пациента содержат непромокающую основу, надежно защи
Хірургічна стоматологія
«Стоматологія від А до Я» обладнана всім необхідним для проведення різних хірур
Протезування зубів в Стоматології від А до Я
Стоматологія від А до Я пропонує протезування зубів по низьких цінах
Стоматологічний кабінет від А до Я
Стоматологічний кабінет від А до Я пропонує повний спектр стоматологічних послу
Стоматологические услуги в кредит
1
Стоматологические услуги в кредит

Как стоматологическая клиника «Дентал Верди» оформит кредит или рассрочку на лечение ? - Мы составляем план необходимого лечения и прописываем сумму запланированного лечения;  - Вы предоставляете свой паспорт и идентификационный код; - Мы предлагаем Вам ...

Чистка зубов. Акция со скидкой 15%
1
Чистка зубов. Акция со скидкой 15%

Клиника для всей семьи "Дентал Верди"  за здоровую улыбку! Именно поэтому мы решили в течение месяца делать ультразвуковую чистку зубов со скидкой 15%.    Акция продлится с 14.09. по 14.10.2017   Более подробная информация на сайте клиники "Дентал Верди".Прямая ссылка ...

Стоматологические услуги в Киеве
3
Стоматологические услуги в Киеве

Зубная боль - это распространенная проблема, с которой может столкнуться каждый. Ее могут вызывать заболевания или повреждения зубов. Чтобы избавиться от возникшей боли, потребуется обратиться к стоматологу. Однако, сначала нужно определиться с хорошей клиникой. ...

Чистка зубов от пятен в Киеве
3
Чистка зубов от пятен в Киеве

Условия, которые нас окружают, зачастую сказываются на здоровье не в лучшую сторону. Признаки его ослабления сразу проявляются на состоянии зубной эмали. Не гадать о причинах, а своевременно обратиться в клинику Люми-Дент можно зайдя на https://www.lumident.kiev.ua/blog/zheltye-pyatna-na-zubah и ...

Odesa’s First Private Dental Center – лидер в стоматологии Одессы
5
Odesa’s First Private Dental Center – лидер в стоматологии Одессы

Odesa’s First Private Dental Center - это передовая стоматология в Одессе. Наша клиника стала лидером в индустрии благодаря использованию современных технологий и оборудования премиум класса, таких как Castellini, Leica, Melag, Dentsply Sirona, Vatech, Fastbraces ...