Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Айстра чагарникова "Розенвіхтель" в інтернет-магазині «Пролісок»

   Айстра чагарникова "Розенвіхтель" в інтернет-магазині «Пролісок»  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин садових рослин «Пролісок»
Місцезнаходження: ул. Лесная, 24б, Ужгород, Закарпатская область
Дата публікації: 14.04.2020

На хвилі популяризації ландшафтного дизайну багато наших співвітчизників почали активно упорядковувати території, що розташовані навколо їх житла. Щасливі володарі заміських будинків, дач чи приватних домогосподарств апріорі мають змогу направити свою енергію на осучаснення та прикрашання свого двору. Але й жителі багатоповерхівок при теперішньому акценті на створення організацій співвласників таких будинків при бажанні можуть проявити свій талант дизайнера та садівника, якщо візьмуться за прибудинкову територію. Придбати матеріали для створення квітників, клумб, садків чи зелених загорож допоможе магазин https://prolisok.com.ua з милозвучною назвою «Пролісок». Цей торговий заклад створили закарпатські виробники саджанців декоративних рослин для спрощення самого процесу придбання посадкового матеріалу для жителів інших областей країни.

Айстра чагарникова, як приклад доступного інструменту ландшафтного дизайну

Садівники добре знають айстру чагарникову – багаторічну квітучу рослину, яка є вкрай невибагливою та живучою. ЇЇ кулясті чи напівкулясті кущі з зубчатим, темно-зеленим листям та досить великими квітками лілового, білого чи блакитного кольору можуть досить довго бути вагомим візуальним акцентом в оформленні подвір’я. Процес цвітіння може продовжуватись на протязі двох місяців і припадає він на кінець літа – початок осені.

Ландшафтні дизайнери допускають висадження айстри чагарникової як в у моно композиціях, так і в групових. Якщо говорити про останні, то дуже гарно виглядають живі загорожі, клумби, альпійські гірки чи елементи зонування простору, зроблені з цього різновиду айстр. Допускається поєднання цієї рослини з хвойними, злаками, іншими квітами та кущами. Полюбляє чагарникова айстра місця, де є багато сонця.

Айстра чагарникова "Розенвіхтель" не потребує багато уваги від господаря

Маючи гарну морозостійкість та здатність приживатися в різних типах ґрунтів ця рослина є дуже невибагливою в догляді. Висадка такої айстри можлива як з насіння, так із саджанців. А якщо такі кущі вже є на ділянці то найкраще буде проводити розмноження шляхом поділу та пересадки відокремленої частини.


Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Продам посівний матеріал - насіння гібридів соняшнику Україна
  Продам посівний матеріал - насіння гібридів соняшнику Україна:
Рассада цветов с доставкой по Москве и Московской области
Рассада цветов и ампельных растений производится в нашем питомнике уже около 10лет. Вы сможете купит
Церцис канадский (C. canadensis) – Гибрид зимостойкий Украина
Акция 2 дня спешите купить по прошлогодней цене, саженцы в ограниченном количестве.*саженец 1 шт. дл
Тюльпанове Дерево Колоновидної форми Тюльпановое дерево Лириодендрон
Акция 2 дня продам по цене прошлого годаосталось 14 саженцевБез выходных, отправка Новой почтой или
Саженцы Вистерии, Глицинии не дорого Новой почтой Морозостойкие Пышные
Занимаемся выращиванием Глицинии и научим как правильно посадить и ухаживатьБез выходныхСамовывоз ил
Посевмат (семена) гречихи
1
Посевмат (семена) гречихи

На постоянной основе реализуем качественный посевной материал гречихи . Все вопросы по телефону. Цена договорная. Есть разные сорта. Доставка по Украине. Звоните. +380966468985 Роман Михайлович ...

Какие аграрные культуры выгодно выращивать в Украине
1
Какие аграрные культуры выгодно выращивать в Украине

Украина, обладающая богатыми почвами и разнообразным климатом, предоставляет отличные возможности для выращивания различных аграрных культур. Выбор подходящих культур зависит от множества факторов, таких как климатические условия, почвенные характеристики, рыночные ...