Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Як доглядати за плодовими деревами взимку?

   Як доглядати за плодовими деревами взимку? 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Интернет-магазин "TeRem"
Місцезнаходження: вулиця Сергія Грицевця, 29А, Харьков, Харківська область
Дата публікації: 16.07.2024

Взимку низькі температури шкодять плодовим деревам, тому важливо заздалегідь потурбуватися про сад та захистити його від негативного впливу довкілля.

Все для саду можна придбати на сайті компанії TeRem: https://terem.com.ua/ua/. Якісні товари для дачі мають сертифікати, що гарантує їх тривалий термін експлуатації. Вони виготовлені з міцних матеріалів на сучасному обладнанні. Товари для саду обійдуться не дорого, але стануть надійними помічниками в роботі.

Які товари для саду знадобляться взимку


Для роботи з плодовими деревами необхідно придбати інструменти. Якісні товари для саду можна використовувати протягом всіх чотирьох сезонів.


Взимку варто регулярно оглядати дерева, і при наявності мертвих гілок видаляти їх. Важливо не зачепити здорові. Роботу краще проводити гострим сікачем при температурі не нижче -8 градусів.


Переміщувати гілки зручно в тачці. Серед асортименту ручного садового інструменту варто мати під рукою якісні гілкорізи, сокиру, лопату та інший інвентар. З його допомогою при мінусових температурах необхідно мульчувати стовбурову область, використовуючи скошену траву, компост, сухе листя тощо. Не варто застосовувати солому, оскільки вона привертає увагу мишей.

Де краще придбати товари для дачі


Щоб придбати якісні товари для дачі варто звернутися на сайт компанії, де реалізація ведеться від виробника. Таким чином можна бути впевненим в оригінальності продукції. Ціна на такі товари значно нижча, у порівнянні з конкуруючими компаніями.


Завдяки великому асортименту можна купити обладнання в одному місці, не тільки заощадивши кошти, а й скоротивши час на пошук потрібного інвентарю.


Виготовлений із міцних матеріалів, він зберігатиме свої характеристики довго та стане надійним помічником будь-якому садівнику.

Які товари для дачі необхідно мати


Якісні товари для дачі полегшують процес догляду за рослинами та дозволяють економить час на роботі. Щоб сад радував соковитими плодами, необхідно регулярно його доглядати. В нагоді стануть ручні ножиці для обрізки гілок, садові ножівки та секатори. Не обійтися і без сапи та граблів.


Якщо взимку сніг швидко тане, корені дерев підлягають ризику промерзання, тому варто проводити роботи по затримці снігу. Своєю чергою, танучи, води будуть живити їх. Роботу виконують сніговою лопатою.

Інші оголошення автора
Предлагаем тюбинги и надувные санки по доступной цене
Предлагаем тюбинги и надувные санки по доступной цене

Надувные санки - это современное и безопасное средство для отдыха и развлечения. Мягкая конструкция тюбинга, стильный дизайн и высокие скоростные качества

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua