Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Насіння, саджанці  >  Ожина красива рослина з корисними плодами

   Ожина красива рослина з корисними плодами 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Онлайн-супермаркет товарів для саду Agro-Market.ua
Місцезнаходження: Привозна вулиця, 14, Одесса, Одесская область
Дата публікації: 18.02.2023

Ожина в період цвітіння та дозрівання плодів виглядає дуже декоративною. Крім цього її ягоди містять велику кількість вітамінів та амінокислот. Ще недавно садівники воліли вирощувати не ожину, а малину. Однак сьогодні з'явилася велика кількість гібридів, стійких до зовнішнього впливу і, виконуючи нескладний догляд, зібрати високий урожай не складе труднощів.

Особливості вирощування ожини


Незалежно від сорту, ожина добре приживається і росте на сонячних ділянках, захищених від вітру. Для посадки вибирають ділянку з родючим ґрунтом кислотністю від 5,5 до 6,0 рН.


Посадку можна виконувати як навесні, так і восени.

  • При весняній посадці важливо виконувати регулярний полив, видаляти бур'яни, розпушувати поверхню.
  • Якщо посадка планується восени, то її виконують за 3-4 тижні до заморозків, щоб коренева система встигла адаптуватися на новому місці. У наступному сезоні, напровесні вносять мінеральні добрива з азотом. Застосовуючи ці рекомендації, перші ягоди збирають уже влітку.


Догляд при вирощуванні включає стандартну агротехніку:

  • весняну обрізку;
  • профілактичну обробку від шкідників;
  • внесення добрив;
  • полив у період цвітіння та формування плодів.

Популярні сорти ожини


Щоб рослини порадували високим урожаєм, потрібен якісний посадковий матеріал. Сьогодні спеціалізовані магазини пропонують якісні саджанці сучасних сортів, створених селекціонерами. Розглянемо найпопулярніші.

  • Вальдо. Сучасний безшипний гібрид із великими ягодами чорного кольору. Плоди цінуються за солодкий смак та виражений аромат, вони підходять для термічної переробки, не втрачають привабливості після транспортування. Рослина формує компактний кущ з пагонами, що стеляться по землі.
  • Лохнес. Високоврожайний сорт із великими ягодами чорного кольору. Пагони стеляться, не мають шипів. Ягоди дозрівають послідовно, урожай збирають із серпня до заморозків, вони мають солодкий смак із освіжаючою кислинкою.
  • Трипл Краун. Сорт середнього терміну дозрівання користується популярністю за високу врожайність – доросла рослина дає до 20 кг ягід. Залежно від регіону вирощування, плоди дозрівають на початку чи середині серпня. Вони формуються великими гронами, мають солодкий смак із незначною кислинкою та насичений аромат.


Детальніше ознайомитися з описом популярних сортів та придбати якісні саджанці можна в інтернет-магазині Agromarket. З каталозі представлені сорти різного терміну дозрівання, що дають плоди чорного та червоного забарвлення.


Оголошення із рубрики "Семена, саженцы"переглянути все
Насіння гібриду соняшнику Вегас
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКА ВЕГАС: Група стиглості – ранньостиглий.
Насіння соняшнику Альдазор
Високий бал стійкості до несправжньої борошнистої роси, що забезпечує найбільшу
Насіння соняшнику АР Імпульс
Тип гібриду – простий Період вегетації – 109 - 112 днів. Напрям
Насіння соняшника Грум
Гібрид напів-інтенсивного типу стійкий до групи імідазолінонів (ІМІ). Має гарну енергію росту та вис
Насіння соняшнику від виробника, гібрид Кремінь (110-112) + Доставка
Насіння соняшнику від виробника, гібрид Кремінь (110-112)Группа спелости - РаннеспелыйВегетацио