Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Маркетингові послуги  >  Послуги копірайтера: тексти для сайтів та соцмереж

   Послуги копірайтера: тексти для сайтів та соцмереж  (пропоную)

Ціна: договірна

Уявіть, що ваш бізнес росте і процвітає, а клієнти тягнуться до вас, як метелики до квітів. Це можливо, коли ваш контент говорить сам за себе. Зверніть увагу на мене, Олега Девятку, копірайтера з 12-річним досвідом, який гарантує якісний контент для вашого бізнесу.

Мій індивідуальний підхід до вашого проєкту та гнучкість у правках допоможуть вам отримати контент, який відповідає вашим вимогам та передає голос вашого бренду. Ось деякі послуги, які я пропоную, та їхні вартості:

Статті для блогу компанії: від 700 грн за статтю
Тексти для соцмереж: від 150 грн за пост
SEO-копірайтинг: від 150 грн за 1000 символів
Розробка контент-плану на місяць: від 500 грн
Ознайомтеся з повним переліком послуг та цін на моєму сайті: https://www.devyatka.com.ua/services/.

Щоб переконатись у якості моєї роботи, перегляньте приклади у портфоліо копірайтера

Не зволікайте! Замовте вже сьогодні послуги копірайтера, який допоможе вашому бізнесу зрости та розвиватися. Завдяки моєму досвіду та професіоналізму, ваш контент засяє, а ваш бізнес підкорить вершини успіху!

Реклама

Оголошення із рубрики "Маркетинговые услуги"переглянути все
Стратегический маркетинг. Продвижение товаров и услуг на глобальном рынке
Стратегический маркетинг и революционные решения.  Продвижение товаров и усл
Послуги SEO-копірайтера
Вітаю. Мене звуть Олег, я копірайтер та контент-маркетолог. З 2013 р
Надувные сферы, шары на тумбе
Пространство на выставке, в магазине, на сцене ограничено, используйте его производительно. К
Разработка маркетинговой стратегии: интервью с экспертом
Электронная коммерция динамично и стабильно развивается, можно сказать, уже дес
Диджитал-агентство интернет-маркетинга Idea Digital Agency
Маркетинговое агентство Idea Digital Agency занимается комплексным продвижением веб-ресурсов в