Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Маркетингові послуги  >  Послуги SEO-копірайтера

   Послуги SEO-копірайтера  (пропоную)

Ціна: договірна

Вітаю. Мене звуть Олег, я копірайтер та контент-маркетолог. З 2013 року працюю із текстами, та знаю як робити контент, який подобається Google. 

Щоб сторінки вашого сайту займали високі позиції, вони мають бути оптимізованими та відповідати потребам вашої аудиторії. Одним з інструментів, що дозволяє це зробити є правильний текст. Саме такі тексти я зможу підготувати для вас вже найближчим часом. 

Це можуть бути статті у блоґ, тексти для категорій товарів чи посадкових сторінок. Допоможу розібратися, який контент потрібен вашій аудиторії, а також напишу такий контент. 

Готую та оптимізую ілюстрації для статей, підбираю релевантні фотографії, таблиці, графіки. Збираю це все в готовий та якісний матеріал. 

Більш докладно про мою роботу дивіться на сайті devyatka.com.ua 

Пишіть або дзвоніть вже сьогодні.



Реклама

Оголошення із рубрики "Маркетинговые услуги"переглянути все
Разработка логотипа для компании
Логотип — один из элементов визуальной идентичности бренда, по которому клиент
Розвиток Вашого бізнесу на території Польщі
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ   -          Маєте намір розпочати бізнес на території
Професійна допомога розвитку Вашого бізнесу
Ефективно підтримуємо процеси розвитку фірм, а також процес продажу та маркетингу. Враховуючи
СМС и вайбер рассылка – выгодно ли прибегать к применению таких инструментов?
Массовая смс и вайбер рассылка: в чем преимущества, какие выгоды получает бизнес при использова
Создание, разработка сайтов. Одесса
Диджитал агентство Nado.Space занимается разработкой и дизайном сайтов, которые выгодно