Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  ЦИНК MAXI, Комплексне добриво N7+S6+Zn10+Mg3/PARTNER

   ЦИНК MAXI, Комплексне добриво N7+S6+Zn10+Mg3/PARTNER  (продам)


Комплексне добриво ZINC MAXI N 7+S 6+Zn 10+MgО 3

Добриво з найвищою концентрацією чистого цинку в хелатній формі (EDTA) – 100г/кг. Завдяки достатній кількості азоту та сірки у складі, засвоєння цинку відбувається швидше та ефективніше, стимулюються ростові і регенеративні процеси в рослинах. Стійкість рослин до бактеріальних та грибкових захворювань зростає. Магній виступає транспортером фосфору в рослині. Це необхідно для поділу клітин і утворення протеїнів. Він активізує ферменти, прискорює утворення вуглеводів, сприяє обміну речовин в клітинах. Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ZINC MAXI необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ZINC MAXI головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків - які транспортують мікроелементи.

Сірка у ZINC MAXI в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Магній у ZINC MAXI є складовою хлорофілу. Приймає учать в обміні азоту, фосфору та синтезі білків.

Загальні норми внесення: ZINC MAXI – 1-2 кг/га


Продукти цієї лінії добрив швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах. Містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), що є найкращою для засвоєння рослинами.

PARTNER ZINC - нова лінія в асортименті PARTNER™ до якої входить три продукти, що містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), яка є найкращою для засвоєння рослинами. Продукти цієї лінії швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах.

Цинк необхідний для функціонування основних ферментативних систем рослини: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Цинк регулює вуглеводний та білковий обмін у рослинах, поліпшує цвітіння та запилення, підвищує стійкість до ураження хворобами. Сприяє кращому засвоєнню рослиною фосфору, калію і магнію, підвищує тепло -, посухо - і холодостійкість рослин, грає важливу роль в регулюванні процесів росту. Завдяки цинку вміст сахарози, крохмалю та білків у плодах підвищується. Спостерігається загальне збільшення врожайності та якість вирощеної продукції.

Продукція лінії PARTNER ZINC ефективна при інтенсивних технологіях вирощування. Рекомендується застосовувати для листкового підживлення. Добрива повністю розчинні у воді, технологічно зручні у застосуванні.

Всі культури по відношенню до цинку діляться на 3 групи:
  • - дуже чутливі (кукурудза, льон, хміль, виноград, плодові);
  • - середньо чутливі (соя, квасоля, кормові бобові, горох, цукровий буряк, соняшник, конюшина, цибуля, картопля, капуста, огірки, ягідники);
  • - слабо чутливі (овес, пшениця, ячмінь, жито, морква, рис, люцерна).

Реклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
Аммофос 12:52
Аммофос 12:52 Организация на постоянной основе реализует минеральн
Комплексное удобрение NRK 16:16:16+6S
Комплексное удобрение NRK 16:16:16+6S Организация на постоянной ос
Известково-аммиачная селитра
Известково-аммиачная селитра Организация на постоянной осно
Аммиачная вода
Аммиачная вода Удобрения от производителя: ПАО Черкассы Азот.
КАС - 32
КАС - 32 Организация на постоянной основе реализует минерал