Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Добриво  >  ЦИНК+ , Лінія мiндобрив PARTNER™

   ЦИНК+ , Лінія мiндобрив PARTNER™  (продам)


Продукти цієї лінії добрив швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах. Містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), що є найкращою для засвоєння рослинами.

PARTNER ZINC - нова лінія в асортименті PARTNER™ до якої входить три продукти, що містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), яка є найкращою для засвоєння рослинами. Продукти цієї лінії швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах.

Цинк необхідний для функціонування основних ферментативних систем рослини: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Цинк регулює вуглеводний та білковий обмін у рослинах, поліпшує цвітіння та запилення, підвищує стійкість до ураження хворобами. Сприяє кращому засвоєнню рослиною фосфору, калію і магнію, підвищує тепло -, посухо - і холодостійкість рослин, грає важливу роль в регулюванні процесів росту. Завдяки цинку вміст сахарози, крохмалю та білків у плодах підвищується. Спостерігається загальне збільшення врожайності та якість вирощеної продукції.

Продукція лінії PARTNER ZINC ефективна при інтенсивних технологіях вирощування. Рекомендується застосовувати для листкового підживлення. Добрива повністю розчинні у воді, технологічно зручні у застосуванні.

Всі культури по відношенню до цинку діляться на 3 групи:
  • - дуже чутливі (кукурудза, льон, хміль, виноград, плодові);
  • - середньо чутливі (соя, квасоля, кормові бобові, горох, цукровий буряк, соняшник, конюшина, цибуля, картопля, капуста, огірки, ягідники);
  • - слабо чутливі (овес, пшениця, ячмінь, жито, морква, рис, люцерна).


Комплексне добриво ZINC NITRO N 23+S 8+Zn 5

Ефективний комплекс, до складу якого входить 50 г/кг чистого цинку у хелатній формі (EDTA), азот та сірка. Призначений для швидкого усунення дефіциту цинку у сільськогосподарських культур. Завдяки цинку підвищується синтез сахарози, крохмалю, загальний вміст вуглеводів і білкових речовин. Застосування цинкових добрив збільшує вміст аскорбінової кислоти, сухої речовини і хлорофілу. При цьому відзначається зниження ураженості рослин грибковими захворюваннями. Висока концентрація азоту та сірки покращує накопичення білку, завдяки чому рослина здатна максимально засвоїти всі необхідні елементи живлення, зокрема цинк. Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ZINC NITRO необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ZINC NITRO головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи.

Сірка у ZINC NITRO в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Загальні норми внесення:

ZINC NITRO – 1-2,5 кг/га

Комплексне добриво ZINC BALANCE NPK 13.25.9 + S 5,4 + MgO 1,5 + Zn 2 + Mn 0,156 + Cu 0,15 + Fe 0,156 + AMK 0,6

Комплекс містить 20г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17 амінокислот. 

Завдяки насиченому складу рослини отримують збалансоване живлення, а амінокислоти регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату, попереджують стресові фактори, або знімають їх наслідки.

Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

Цинк у ZINC BALANCE необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.

Азот у ZINC BALANCE головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи.

Фосфор у ZINC BALANCE покращує ріст та розвиток рослини на початкових фазах, особливо при дефіциті цього елемента.

Магній у ZINC BALANCE є складовою хлорофілу. Приймає учать в обміні азоту, фосфору та синтезі білків.

Сірка у ZINC BALANCE в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.

Амінокислоти у ZINC BALANCE попереджують стресові фактори, регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату.

Мікроелементи у ZINC BALANCE Марганець приймає учать в процесі фотосинтезу, білковому та вуглеводному метаболізмах. Мідь активує вуглеводний та білковий обміни, покращує засвоєння азоту. Залізо покращує утворення хлорофілу, фотосинтез та синтез білків.

Загальні норми внесення:

ZINC BALANCE – 1,5-3 кг/гаРеклама

Оголошення із рубрики "Удобрения"переглянути все
Сульфат калия
Сульфат калия Организация на постоянной основе реализует минеральн
Комплексное удобрение NRK 16:16:16
Комплексное удобрение NRK 16:16:16 Организация на постоянно
Аммиачная вода
Аммиачная вода Удобрения от производителя: ПАО Черкассы Азот.
Кристаллический аммония сульфат
Кристаллический аммония сульфат  Удобрения от производителя: СУМИХІМПРОМ Фасуем в б
Мочевина (карбамид) 46,2%. Уралхим.
Мочевина (карбамид) 46,2%. Уралхим. Организация на постоянной осно