Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Маска сольова грілка

   Маска сольова грілка  (продам)

Цена:190 грн.

Багаторазова грілка "Маска"- підсилює дію косметичних засобів і їх благотворний вплив. Під впливом тепла пори шкіри розкриваються, і найцінніші компоненти косметичних засобів глибоко проникають у шкіру, зволожуючи і живлячи її. Одночасно з цим посилюється кровообіг, активізуються обмінні процеси, тканини збагачуються киснем - шкіра стає більш еластичною, підвищується її пружність, поліпшується колір, зникають дрібні зморшки. «МАСКА» може застосовуватися в косметичних салонах і в домашніх умовах.

Теплова маска повноцінно замінить дорогі сеанси процедур в косметичних салонах і дозволить заощадити час. Приємні відчуття при використанні теплової маски " перетворять щоденну процедуру догляду за шкірою обличчя в задоволення.

Безпека, незалежність від джерел живлення і можливість багаторазового використання роблять маску сольову унікальною. Завдяки тепловому впливу розширюються пори шкіри, поліпшується обмін речовин, видаляються шлаки. При використанні маски в поєднанні з косметичними засобами досягається більш глибоке проникнення поживних і зволожуючих компонентів.

Регулярне її застосування запобігає старінню шкіри обличчя, сприяє розгладженню зморшок, підвищує пружність і еластичність шкіри.

Більшість косметичних засобів, що застосовуються в косметології, надає дію лише на поверхневий шар шкіри - епідерміс. Поєднання тих же кремів з тепловою маскою значно підвищує ефект від їх застосування.

Сольова грілка - джерело моментального лікувального тепла. При виготовленні грілки використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Сольовий розчин - нетоксичний розчин солі, що використовується в харчовій промисловості та медицині.

Спосіб застосування як холодного компресу:• помістіть грілку на 30 - 40 хвилин в морозильну камеру холодильника, потім можете прикладати до хворого місця.

Розмір упаковки :

Вага 450 кг

Висота 3 см

Ширина 25 см

Довжина 27 см

Характеристики:

Час прогріву 40-45 минту


Реклама

Объявления из рубрики "Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика" посмотреть все
Продадим аппарат дыхательный АДР-1 предназначен для искусственной вентиляции легких, а также отсасывания секретов из дыхательных путей человека.
Продадим новый аппарат дыхательный ручной АДР-1 предназначен для искусственной вентиляции легки
Индикатор радиоактивности Квантум, дозиметр Соэкс
Индикатор радиоактивности Квантум, дозиметр Соэкс -  измеряет накопленную дозу, уровень радиоак
Продаю оборудование для смешивания порошков
Продается современный V-образный миксер смеситель порошка V-100 для эффективного смешивания сухих сы
Продаю лабораторные фармацевтические мельницы
Продается лабораторный высокоскоростной измельчитель для измельчения сухого сырья в поро
Продаю оборудование для упаковки таблеток в скрутку
Продается автоматическая машина для упаковки таблеток диаметром 20 мм в "скрутку" "перекрутку". Упак
NuFace аппарат микротоковой терапии лица2

Уход за Вашей кожей и борьба с ее старением без хирургического вмешательства всего за 5 минут  Хотите становиться старше и мудрее, но выглядеть моложе и свежее? С устройствами для тонизирования лица и средствами по уходу за кожей NuFACE, Вы можете повернуть время ...

Продам Хумира р-р д ин.40мг 0.8мл шприц №2 (Германия)

Продам Хумира р-р д/ин.40мг/0.8мл шприц №2 (Германия) *Доставка в любой город;  *Опт и розница;  *Сроки годности большие;  *Условия хранения и транспортировки соблюдены;  *Отправка по Украине Новой Почтой;  *Оплата при получении или на карточку Приват Банка;  ...