Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Друк на банері, виготовлення банерів павук X-banner Roll-up Київ

   Друк на банері, виготовлення банерів павук X-banner Roll-up Київ  (пропоную)


Банери - це рекламні зображення великого формату, надруковані на банерній тканині для зовнішньої реклами.
Банери X-banner  павук  Roll-up є невід'ємною частиною широкоформатної рекламної поліграфічної продукції.
Щодня, ми спостерігаємо банери у вигляді білбордів, мобільних стендів  X-banner  павук  Roll-up  на виставках, банерів на будівлях.
Так само, банери можна використовувати і при проведенні презентацій, зборів або промо-акцій.
Друкарня Спектр Друк здійснює друк банерів на банерній сітці або литих банерних тканинах різної щільності.
Для кріплення банерів ми пропонуємо встановлення люверсів або проклейку краю.
Свій макет Ви можете прикріпити до онлайн замовлення на сайті.
Макети приймаємо онлайн на електронну пошту або Вайбер.
Відправка замовлень по Україні через Нова Пошта.

Реклама

Оголошення із рубрики "Реклама, полиграфия, дизайн"переглянути все
Отзыв о гадалке Кристине с Украины Гадалка С Даром От Бога
Хочу в цьому відгуку подякувати Кристині. Зверталася до неї через Ватцап 380663872622 Вс
Уникальные шаржевые статуэтки от студии «ОМИ»: Создание шаржевых статуэток под заказ
Уникальные шаржевые статуэтки от студии «ОМИ»: Создание шаржевых статуэток под заказ.
Моя улюблена команда у світі футболу - "Барселона"
Ця команда завоювала моє серце не тільки своєю майстерністю на полі, а й своєю філософією гри та уні
Уникальные гербы под заказ от Студии «ОМИ»: бронза, камень, пластик
Хотите придать своему дому или зданию поистине роскошный и индивидуальный облик? Студия
Памятники бюсты из гранита и бронзы на кладбище под заказ
Вечные памятники, вечная память: Студия «ОМИ» – Ваш источник достойного увековечивания н