Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы  >  Ювелирная продукция  >  Браслети Pandora в Києві

   Браслети Pandora в Києві  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Інтернет-магазин прикрас "Brasleta"
Местонахождение: улица Гагарина, 16, Бровары, Киевская область
Дата публикации: 21.12.2020

В серцях українських поціновувачів ювелірних прикрас торгівельна марка Pandora вже встигла завоювати своє особливе місце. Ювелірний будинок, який з’явився на світ в Копенгагені чотири десятиліття тому, нинішнім розквітом свого виробництва завдячує вправності рук майстринь Тайланду. Симбіоз європейської вишуканості та азійської загадковості втілюється в мільйонах нових прикрас, котрі виготовляють з самих різних матеріалів – благородних металів, дорогоцінного каміння, натуральної шкіри та сучасних запатентованих сплавів. Пандора диктує тренди в царині дорогих аксесуарів, що підтверджується змогою зберігати фокус зацікавленості публіки навіть попри те, що за рік бренд видає по 10 нових колекцій.

Прикраса, що дозволяє відчути себе ювелірним митцем

Підвіски та кольє, перстні та сережки – всі ці та інші різновиди ювелірної продукції дансько-тайський бренд поставляє в Київ на протязі останніх двох десятиліть. Якщо хтось хоче зачарувати та порадувати жінку, то є сенс купити браслет Pandora, адже такі прикраси постійно перебувають на гребні модної хвилі. До того ж цей тип ювелірного виробу від Пандори дозволяє замовнику проявити всю широту власної фантазії та отримати в результаті цілком оригінальній та штучний виріб.

Виробник використовує досить цікаву концепцію – браслети від Пандори представлені в формі такого собі конструктора. Є широкий асортимент основ, що можуть бути як монолітними, так і гнучкими та ще більш різноманітний вибір декоративних частин. До останніх відносяться спеціальні елементи, які називаються шармами, стоперами та підвісками. Покупець може за власним розсудом підібрати основу та набір декоративних шармів чи підвісок та, з’єднавши все між собою, отримати прикрасу, максимально не схожу на інші. Така концепція має ще одну принаду: в майбутньому браслет можна видозмінити, докупивши новий прикрашаючий елемент та вдихнувши таким чином в прикрасу нове життя.

Браслет від Пандори – не копійчана біжутерія

Українки, які слідкують за модою, навряд чи були б в захваті, якби така ювелірна продукція коштувала занадто дешево. Тоді нівелювався б сам запит на браслети від Пандори, адже вони стануть масовим продуктом, а не ознакою богемності тієї особи, яка його надягає. Авторитет та трендовість цієї торгової марки та сама ціна використаних при виробництві прикраси матеріалів просто не можуть вилитись в низький цінник браслета. До того ж такі вироби досить часто містять велику частку ручної обробки або при їх виробництві використовуються інноваційні ультра сучасні методики.


Объявления из рубрики "Ювелирная продукция" посмотреть все
Кожаные браслеты для мужчин и женщин
Если ты любишь кожанные украшения, тебе точно понравятся браслеты от известных производителей Dalla
Треугольные запонки золотые с черным треугольником трикутні запонки
Чтобы посмотреть другие интересные товары - смотрите другие мои объявления )Комбинируйте
Кулон цепочка с птичкой ожерелье колье с чайкой золотистая цепочка с птицей
Чтобы посмотреть другие интересные товары - смотрите другие мои объявления )Комбинируйте
Куб с камнем кулон с камнем подвеска с цепочкой квадратный кулон подвеска квадратный кулон квадрат
Чтобы посмотреть другие интересные товары - смотрите другие мои объявления )Комбинируйте
Набор запонки деревянная бабочка галстук платок брошь в коробочке синий платок свадебные запонки
Чтобы посмотреть другие интересные товары - смотрите другие мои объявления )Комбинируйте