Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Продукти харчування  >  Приправи і спеції  >  Приправи та спеції від TM Dr. igel

   Приправи та спеції від TM Dr. igel  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-магазин спецій та приправ TM Dr. igel
Місцезнаходження: улица Владимира Сосюры, 6, Киев
Дата публікації: 20.12.2020

Один досвідчений кулінар стверджував, що за допомогою правильно підібраних спецій він зможе приготувати невимовно смачну страву навіть із власного кухарського ковпака. Наявність деякої долі гумору у цьому висловлюванні не стане перешкодою для розуміння тої великої ролі, котра належить духмяним прянощам в справі формування традицій цивілізованого приготування страв. Замовивши той чи інший різновид приправ на сайті https://igel.com.ua/, кухар будь-якого масштабу професійної майстерності зможе на власний розсуд експериментувати з ароматами та смаками або відтворювати класичні рецепти національних кухонь світу. Спеції обов’язково повинні займати чільне місце як в місцях приготування їжі великих та малих закладів громадського харчування, так і на кухні звичайного помешкання.

Тільки якісні прянощі здатні подарувати приготованій страві вишуканий букет смаку та запаху. Якщо виробник дозволить собі маленькі хитрощі для зниження собівартості спеції, то вона втратить свою оригінальну духмяність. Підмінна більш дорогого інгредієнта дешевшим чи використання ненатуральних консервантів в складі спеції – ці та інші недобросовісні дії все ще зустрічаються в царині виробництва цієї специфічної продукції. Для того, щоб в процесі роботи не зіткнутися з халепою, коли спеція замість прикрасити чудово приготований продукт просто псує його, кулінарам потрібно досить прискіпливо шукати надійного продавця.

Ознаки якісної приправи:

  • зроблена з натуральних складників;
  • її інгредієнти вирощені на батьківщині спеції;
  • процес фасування максимально автоматизований;
  • упаковка дозволяє зберегти сухість та аромат продукту.

Приправи та спеції від виробника TM Dr. Igel відповідають всім цим критеріям доброякісних приправ. На додачу цей виробник використовує пряму співпрацю з тими, хто вирощує різні культури, котрі потім стають основою чи складником ароматної спеції. Це гарантує свіжість використовуваних трав чи ягід, адже співпраця з перекупникам досить часто обертається поставкою матеріалів минулих врожаїв. Суміші приправ чи моно-спеції TM Dr. Igel стануть в нагоді при реалізації різноманітних кухарських задумок, починаючи від приготування м’яса чи риби та закінчуючи створенням вишуканих десертів.


Оголошення із рубрики "Приправы и специи"переглянути все
Перец черный горошек
 Продам перец черный , белый, душистый, розовый, зеленый, чили стручок, смесь перцев.
Глютамат натрия
Пищевая добавка E621 известна как глютамат натрия и представляет собой соль натрия, встр
Специи и приправы в розницу
Предлагаем специи в розницу по доступным ценам с расфасовкой от 50 грамм.В наличии молотые смеси,цел
Доставка Сухофрукты, Специи, Пряности « Шах »
Предлагаем самые выгодные условия для приобретения сухофруктов , специй , чай № 95 в розницу по опто
Подсластители
ООО "Компания Тотус"  г.Днепр Подсластители "СВИТЕСТ" от пр