Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Продажа будинку в смт Богородчани

   Продажа будинку в смт Богородчани  (продам)

Ціна: 65 000 $

Продається будинок в смт Богородчани. Повністю облаштований для проживання з великим участком земельної ділянки та літнею кухнею. За детальною інформацією звертайтесь.


Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Сучасний двоповерховий будинок
Сучасний двоповерховий будинок в екологічній місцевості, затишок та комфорт. На
Встречайте лето в Черногории. Игало. Незабываемые впечатления
Восхитительный отдых в Черногории. Для тех, кто любит действительно мирные каникулы, в окружен
Продам дом в селе Огульцы с участком 33 сотки
Продаю деревяный дом в с.Огульцы, 45км от Харькова. В доме 2 жилых комнаты, газ, газовые конвектор
Продам пол дома в центре Харькова
Продам половину дома отдельно стоящего на ул Руставели. Метро пл. Восстания, Спортивная, Конный ры
Продам дачу зі сторони коростовичів торг присутній
Продам дачу зі сторони користовичів. Гарне місце з видом на водосховище. Торг присутній.
Продаж будинку, Львів-Рудно
7
Продаж будинку, Львів-Рудно

Продаж будинку в смт. Рудно, загальна площа 121 кв.м. Зручне розташування, заселений район, поруч зупинка транспорту, школа, садочок, амбулаторія, ліс. 1-й поверх: кухня з виходом на терасу, гостьова, санвузол, гардероб, котельня; 2-й поверх: 3 кімнати, ванна, ...

Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я
10
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я

Продається будинок площею 61.2 м2 разом із земельною ділянкою площею 30 соток в мальовничому селі Плав'я, Сколівського району. Чудове місце серед карпатських гір. Неймовірні краєвиди, що відкриваються - нікого не залишать байдужим. За 5 км знаходиться гірськолижний ...

Будинок в смт.Маневичі
5
Будинок в смт.Маневичі

Продається будинок по вул. Козацька (колишня Червоноармійська), в смт. Маневичі, Волинська область. Площа будинку - 100/75/15, площа ділянки - 15 соток. 1 поверх, 4 кімнати.. На подвір’ї є  великий гараж з ямою, літня кухня, обладнана для автономного проживання, ...

Будинок в смт. Міжгір я
4
Будинок в смт. Міжгір я

Продається будинок в смт.Міжгір я, Хустський район, Закарпатська область, по вулиці Комарова (Поточина). Площа будинку - 90/70/15, площа ділянки - 7.5 соток. 1 поверх, 4 кімнати. Можлива добудова другого поверху, перекриття розраховано від початку будування. На ...

Будинок в смт.Солотвин
8
Будинок в смт.Солотвин

Продається будинок в м смт.Солотвин, по вул.Василя Стуса, Івано-Франківська область. Площа будинку - 70/40/15, площа ділянки - 16 соток. 1 поверх, 3 кімнат. Тип стін - цеглянний, , кровля - шифер. З комунікацій: газ, каналізація септик, свердловина. . ...